خبرهای مرتبط با فرمانداری

مراسمی به مناسبت گرامیداشت سالروز آزادی خرمشهر با حضور فرماندار دهگلان برگزار شد.

به مناسبت گرامیداشت سالروز فتح خرمشهر مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس در مسجد محمد رسول الله دهگلان با حضور فرماندار، مسئولین و کارکنان ادارات شهرستان برگزار شد.

ادامه...4 خرداد 96
پیام تقدیر و تشکر فرمانداردهگلان از مشارکت باشکوه مردم شهرستان در انتخابات 29 اردیبهشت

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان با صدور پیامی از مشارکت باشکوه مردم شهرستان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قدردانی کرد.

ادامه...30 ارديبهشت 96
مراسم گرامیداشت روز معلم در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد.

نظری فرماندار شهرستان دهگلان با تبریک اعیاد شعبانیه و هفته معلم گفت: «آنچه اساتید و معلمین را از سایر اقشار جامعه متمایز می‌کند حرکت در مسیر انبیا و اولیای خدا به عنوان اولین معلمان بشریت است و باید تعلیم و تعلم آنان در چهارچوب قوانین و اصول نظام برای آینده‌ای بهتر صورت گیرد.

ادامه...19 ارديبهشت 96
برگزاری مراسم گرامیداشت روز جوان با حضور فرماندار دهگلان

فرماندار شهرستان دهگلان در مراسم روز جوان با عرض تبریک روز جوان و با تاکید بر اینکه مقام معظم رهبری از نوجوان و جوان ایرانی انتظار دارد که این دوران پر شور و نشاط را به خودسازی علمی، اخلاقی ، جسمی و کسب بینش سیاسی صرف کنند خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه آینده این کشور در دستان شما جوانان قرار خواهد گرفت باید خود را برای پذیرش این مسئولیت خطیر و مهم از هم اکنون که فراغ بال بیشتری دارید مهیا و آما

ادامه...19 ارديبهشت 96
جلسه آموزشی توجیهی داوطلبان شورای اسلامی شهردهگلان و بلبان آباد با حضور فرماندار برگزار شد.

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در جلسه آموزشی توجیهی داوطلبان شورای اسلامی شهردهگلان و بلبان آباد ضمن تقدیر و تشکر از حضور گسترده کاندیداهای شورای اسلامی در صحنه انتخابات از آنها خواست که از همه توان و امکانات قانونی برای معرفی خود به مردم تلاش نمایند و از تخریب و انجام موارد غیر قانونی در تبلیغات خودداری نمایند.

ادامه...18 ارديبهشت 96

شهرستان دهگلان

ایجاد توسعه پایدار ، همه جانبه وجلوگیری از نابرابری توازن منطقه ای، جلوگیری از مهاجرت به شهرهای بزرگ وتمرکز زدایی ، همگن سازی وکاهش اثر نیروهای گریز از مرکز ، جلوگیری از طبقات واسط اداری ، رفع نابرابری ومحرومیت های منطقه ، وجود سکونت گاه ها وقطب های جمعیتی بزرگ ، موقعیت استراتژیک جغرافیایی ووجود کانال های ارتباطی مانند جاده ها وامکان ارتباط با سایر بخش ها ،شهرستان ها واستان های همجوار، معادن غنی ، آبهای زیرزمینی ، وکشاورزی ودامداری ، صنعت.موقعیت سرزمینی استقرار دهگلان دارای بار استراتژیک بالایی است ونیاز به مدیریت منطقه ای دارد. (ادامه...)

نظرسنجی

عملکرد این پایگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟