خبرهای فرمانداری دهگلان

مراسم روز زمین پاک در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد.

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در مراسم هوای پاک گفت: دنیای پاک و محیط زیست سالم از بزرگ‌ترین موهبت‌هایی است که خداوند به بندگان خود عطا کرده و حفظ و پاسداشت این هدیه بزرگ الهی وظیفه‌‎ای است که بر دوش یکایک انسان‌ها قرار دارد.

ادامه...3 ارديبهشت 96
بخشدار بلبان آباد: مرم برای تعیین سرنوشت خود درانتخابات حضور پر شور داشته باشند.

علی محمدی بخشدار بخش بلبان آباد با حضور درمسجد جامع روستای گردمیران سفلی در جمع مردم این روستا ضمن تبریک مبعث و معراج پیامبر (ص) اظهار اشت: در حقیقت انتخابات تعیین سرنوشت هر کشور است مردم باید درتعیین سرنوشت خود و کشور دخیل باشند.

ادامه...2 ارديبهشت 96
گزارش تصویری از بازدید کارخانه کاشی کسری، واحد پرورش شترمرغ و پرورش گوساله سمینتال در شهرستان دهگلان با حضور معاون ریس جمهور، استاندار کردستان، فرماندار دهگلان و مسئولان استانی

انصاری معاون اداری استخدامی ریس جمهور و نماینده دولت در اقتصاد مقاومتی در استان کردستان، استاندار کردستان، فرماندار دهگلان و مسئولان استانی از کارخانه کاشی کسری، واحد پرورش شترمرغ و پرورش گوساله سمینتال در شهرستان دهگلان بازدید به عمل آوردند.

ادامه...31 فروردين 96
جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار و مدیر کل اقتصاد و دارایی استان کردستان برگزار شد.

جلسه مرکز خدمات سرمایه گذاری با حضور فرماندار ، مدیر کل اقتصاد و دارایی استان کردستان و مدیر کل مشاور استاندار برای معرفی سامانه "پنجره واحد سرمایه گذاری" جهت تسهیل و تسریع در امر سرمایه گذاری در سالن جلسات فرمانداری شهرستان دهگلان برگزار شد.

ادامه...30 فروردين 96
فرماندار شهرستان دهگلان: انتخابات آبرو و حیثیت وزارت کشور است.

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در نشست مدیر کل حراست استانداری کردستان با پرسنل فرمانداری و بخشداریهای تابعه دهگلان گفت: انتخابات از اهمیت بالایی برای نظام برخوردار است لذا باید فضا و شرایط را برای برگزاری یک انتخابات با شکوه و قانونی آماده و ومجریان انتخابات باید امین مردم باشند و با برگزاری انتخابات سالم و قانونمند زمینه نشاط و خوشحالی را در مردم فراهم کنند.

ادامه...30 فروردين 96
گزارش تصویری از بازدید سرزده فرماندار دهگلان از شبکه بهداشت شهرستان

فرماندار شهرستان دهگلان امروز صبح به صورت سرزده از واحدهای مختلف شبکه بهداشت و درمان شهرستان بازدید و سرکشی کرد.

ادامه...29 فروردين 96
برگزاری جلسه اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی با حضور فرماندار

نظری فرماندار دهگلان درجلسه اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخلی با اشاره به شعارسال جاری از سوی مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی،تولید و اشتغال گفت: این شعار سال تاکید بر ایجاد اشتغال، رفع بیکاری و حمایت از تولید داخلی از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

ادامه...28 فروردين 96
با حضور فرماندار انجام شد: انتخاب معتمدین هیئت اجرایی انتخابات ریاست جمهوری در شهرستان دهگلان

طی جلسه ای با حضور فرماندار دهگلان 9 نفر معتمدین به عنوان اعضای اصلی و ۵ نفر به عنوان اعضای علی البدل عضو هیئت اجرایی برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری انتخاب و معرفی شدند.

ادامه...25 فروردين 96
برگزاری جشن پدران آسمانی با حضور معاون فرماندار در شهرستان دهگلان

به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) ظهر امروز مراسم جشن پدران آسمانی با حضور فرزندان شهدا و مسئولین شهرستان در کانون شهید مطهری دهگلان برگزارشد.

ادامه...23 فروردين 96
فرماندار شهرستان دهگلان در جلسه ستاد پیشگیری از جرایم انتخاباتی، از رصد دقیق فضای مجازی در ایام انتخابات خبر داد.

فرماندار شهرستان دهگلان در این جلسه از رصد دقیق فضای مجازی در ایام انتخابات خبر داد و گفت : فضاهای مجازی تحت سیطره دقیق قرار دارد و انجام هرگونه جرم در این فضا نیز قابل رصد و پیگیری است و از لحاظ کیفر و مجازات نیز به لحاظ اثر گذاری بر روند انتخابات در چارچوب قوانین برخورد های قاطع قانونی انجام خواهد گرفت.

ادامه...21 فروردين 96
صفحه