خبرهای فرمانداری دهگلان

افتتاح نمایشگاه آموزشی و پیشگیری از اعتیاد در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

به مناسبت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر نمایشگاه فرهنگی، آموزشی و پیشگیری از اعتیاد در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان دهگلان افتتاح شد.

ادامه...1 تير 96
مراسم تجلیل از فعالان قرآنی دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد.

نظری فرماندار دهگلان درمراسم تجلیل از پیشکسوتان و فعالان قرآنی این شهرستان گفت: کسانی که به اسم اسلام و مسلمان دست به قتل و کشتار مسلمانان میزنند کاملا برخلاف دستور قرآن عمل می کنند.

ادامه...31 خرداد 96
برگزاری مراسم جشن گلریزان جهت آزاد زندانیان غیر عمد با حضور فرماندار دهگلان

مراسم جشن گلریزان جهت آزاد زندانیان غیر عمد با حضور فرماندار و مشارکت خیرین و مسئولان شهرستان دهگلان در کانون شهید مطهری دهگلان برگزار شد.

ادامه...31 خرداد 96
برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور معاون فرماندار

جلسه هماهنگی راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور معاون فرماندار و مسئولان شهرستان در سالن جلسات فرمانداری دهگلان برگزار شد.

ادامه...30 خرداد 96
گزارش تصویری از برگزاری رزمایش تذکر لسانی در شهرستان د هگلان

به مناسبت ماه مبارک رمضان، رزمایش تذکر لسانی وظیفه همگانی با حضور آمران به معروف و ناهیان منکر در قالب گروه های طلایه داران تذکر لسانی در سطح شهر دهگلان برگزار شد.

ادامه...29 خرداد 96
جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور فرماندار دهگلان برگزرا شد.

فرماندار شهرستان دهگلان در جلسه شورای آموزش و پرورش گفت: علت ترک تحصیل دانش‌آموزان و ارائه راهکارهای لازم جهت کاهش عوارض آن به‌صورت دقیق بررسی شود.

ادامه...28 خرداد 96
جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دهگلان با حضور معاون فرماندار برگزار شد.

در این جلسه سرهنگ حیدری دیبر ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر دهگلان گفت: یکی از اهدا ف قیام امام حسین(ع) امر به معروف ونهی از منکر و احیای دین جدش بود.

ادامه...27 خرداد 96
فرماندار دهگلان: دستگاه‌های اجرایی راهکارهای اجرای منشور حقوق شهروندی را فراهم کنند

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان در جلسه حقوق شهروندی، با اشاره به ضرورت رعایت مسائل حقوق شهروندی اظهار داشت: منشور حقوق شهروندی سال گذشته در 120 ماده و 15 بخش متعدد شناسایی و تدوین شد.

ادامه...26 خرداد 96
نشست فرماندار شهرستان با منتخبین شوراهای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این نشست ضمن تبریک به منتخبین شوراهای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد با اشاره به خلق حماسه سیاسی مردم ، این حضور را مایه نا امیدی و یاس دشمنان دانست و از ایشان خواست تا ضمن احترام به آرا، قدردان حضور حماسی مردم بوده و از این شور و شوق در جهت کار مجدانه و اهتمام به مسایل حوزه شهری بهره گیرند.

ادامه...25 خرداد 96
گزارش تصویری از برگزاری برنامه های هفته جهاد کشاورزی با حضور فرماندار دهگلان

در هفته جهاد کشاورزی برنامه‌های مختلفی از جمله بازدید از باغ سیب حرفه ای در روستای چراغ آباد دهگلان، افتتاح یک دستگاه بوجاری و ضدعفونی بذر غلات در دهستان قروچای و افتتاح گاوداری شیری 35 راسی در روستای گردمیران علیا با حضور فرماندار و مسئولین صورت گرفت.

ادامه...24 خرداد 96
صفحه