خبرهای فرمانداری دهگلان

دومین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان برگزار شد.

نظری فرماندار دهگلان در این جلسه ضمن تبریک فر رسیدن هفته دولت با اشاره به توصیه های 10 گانه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور دوازدهم گفت: در مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهوری تمام قوا با عزت و احترام شرکت کردند و این اتحاد و یکپارچگی مسئولان با تاسی از آرمان های امام راحل (ره) و فرامین رهبر معظم انقلاب تداوم خواهد یافت.

ادامه...24 مرداد 96
مراسم تجلیل از خیرین شهرستان با حضور فرماندار دهگلان و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این مراسم ضمن تشکر ویژه از خیرین حوزه اکرام ، عملکرد کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان را خوب ارزیابی کرد و بیان داشت: انجام کار برای ایتام انسان را از فرش به عرش می رساند.

ادامه...22 مرداد 96
کمیسیون مبازه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد.

کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا وارز و استفاد از کالای ایرانی با حضور فرماندار ، نماینده دبیر کمیسیون قاچاق کالای استان کردستان و ادارت شهرستان در سالن جلسات فرمانداری دهگلان برگزار شد.

ادامه...18 مرداد 96
پیام تبریک فرماندار شهرستان دهگلان به مناسبت روز خبرنگار

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه ، مطبوعات و خبرنگاران تبریک گفت.

ادامه...17 مرداد 96
جلسه شورای حفاظت از آب شهرستان دهگلان با حضورفرماندار برگزار شد.

جلسه شورای حفاظت از آب شهرستان دهگلان با حضور فرماندار و اعضای جلسه و با هدف جلوگیری از هدر رفت آب چاههای کشاورزی منطقه برگزار شد.

ادامه...16 مرداد 96
تودیع معارفه رئیس دادگستری با حضور فرماندار دهگلان و رئیس دادگستری استان کردستان برگزار شد.

یحیی نظری ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه روسای دادگستری شهرستان دهگلان با اشاره به همدلی و هماهنگی بسیار خوب سران سه قوه اظهار داشت: امیدواریم این هماهنگی‌ها در بین روسای دادگستری استان و شهرستان نیز وجود داشته باشد تا منشاء خیر و برکت برای مردم باشد.

ادامه...15 مرداد 96
مرکز کوهورت دهگلان با حضور معاون وزیر بهداشت، فرماندار دهگلان و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان افتتاح شد.

دکتر احمدی معاون وزیر علوم پزشکی کشور، راه اندازی کوهورت دهگلان را در ظرفیت سازی و ایجاد زیرساخت و فراهم نمودن زمینه تعامل دانشگاه با دانشگاه های بین المللی، ایجاد انگیزه و تحرک و برنامه ریزی برای حرکت به سوی پزشکی دقیق و شخصی سازی و ارتقاء سطح مقالات و کمک به تحقیقات بالینی موثر دانست.

ادامه...12 مرداد 96
به مناسبت دهه کرامت: جشن میلاد امام رضا (ع) در شهرستان دهگلان با حضور فرمانداربرگزار شد.

با حضور فرماندار ،مسئولین و مردم دهگلان به مناسبت دهه کرامت مراسم جشن میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان برگزار شد.

ادامه...12 مرداد 96
صفحه