خبرهای فرمانداری دهگلان

پیام تبریک فرماندار شهرستان دهگلان به مناسبت فرارسیدن سال نو

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان طی انتشار پیامی فرا رسیدن سال جدید را به مردم شهرستان دهگلان تبریک گفت.

ادامه...30 اسفند 95
برگزاری جلسه انتخاب معتمدین هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد با حضور فرماندار

یحیی نظری فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان دهگلان در جلسه انتخاب معتمدین هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد با اشاره به مطیع بودن همه در برابر قانون،خاطر نشان کرد: رعایت اصل بی طرفی و عدم جانبداری از فرد و یا گروه خاص، ضامن انتخابات سالم است.

ادامه...28 اسفند 95
تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

با حضور فرماندار و مسئولان دهگلان از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی این شهرستان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.

ادامه...26 اسفند 95
جشن میلاد کوثر در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد.

به مناسبت میلاد دخت مکرم نبی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ وارشاد اسلامی دهگلان با حضور فرماندار، بانوان دهگلانی و مسئولان شهرستان برگزار شد.

ادامه...25 اسفند 95
ششمین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد.

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در ششمین جلسه شورای اداری این شهرستان با اشاره به دستاوردهای دولت تدبیر و امید و با بیان این که دکتر روحانی در حالی دولت را تحویل گرفت که رشد اقتصادی کشور منفی و خزانه خالی بود، افزود: با این وجود با تلاش های این دولت هم اکنون رشد اقتصادی ایران مثبت شده است و هر روز شاهد کاهش تورم در کشور هستیم.

ادامه...24 اسفند 95
گزارش تصویری از افتتاح نمایشگاه صنایع دستی بانوان شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

برپایی این نمایشگاه هم در جهت ترغیب اشخاص برای تقویت مشاغل خانگی و صنایع‌دستی و هم برای تقویت احیاء فرهنگ در شهرستان است. این نمایشگاه در26 غرفه و به مدت 9 روز از 20 الی 29 اسفند به روی بازدید کنندگان باز است.

ادامه...23 اسفند 95
جلسه سامانه جامع ثبت انبارها و مراکز نگهداری کالا با حضور فرماندار دهگلان برگزار شد.

نظری فرماندار دهگلان در این جلسه با اشاره به مباحث اقتصاد مقاومتی و شفاف سازی توزیع کالا گفت: دستگاههای اجرایی برای کسانی که در زمینه فعالیت تولیدی، مجوز صادر کردند انبار و مراکز نگهداری کالای این افراد در شهرکهای صنعتی و سردخانه ها شناسایی شوند.

ادامه...22 اسفند 95
جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد.

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان در جلسه شورای حفاظت از منابع آب با اشاره به اینکه دشت دهگلان به علت برداشت بیش از حد منابع آب، کسری آب بیشتری نسبت به بقیه شهرستان ها دارد، گفت: حرکتهای خوبی با همکاری مردم در جهت حفاظت آب شروع شده است و اجرای مدیریت منابع آب و احیا و تعادل بخشی آن به صورت مرتب انجام می شود.

ادامه...21 اسفند 95
مراسم جشن نیکو کاری در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار برگزار شد.

مراسم جشن نیکو کاری صبح امروز با شعار (بهار همدلی ،شکوه مهربانی ) با حضور فرماندار، مسئولین دهگلان و چند تن از خیرین در دبیرستان توحید دهگلان برگزار شد.

ادامه...18 اسفند 95
صفحه