تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

با حضور فرماندار و مسئولان دهگلان از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی این شهرستان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.

با حضور فرماندار و مسئولان دهگلان از ورزشکاران و قهرمانان ورزشی این شهرستان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شد.

 دراین مراسم فرماندار دهگلان ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) با اشاره به محدودیت و مضایق زیاد در حوزه ورزش شهرستان گفت: در این حوزه هم برای خواهران و هم برادران ورزشکار چالش و نگرانی زیادی وجود دارد.

وی افزود: قطعا امکانات می تواند در ارتقاء سطح ورزش و سلامت جامعه تاثیرگذار باشد که شهرستان از بسیار ی از این امکانات محروم است.

 نظری گفت: یکی از پتانسیل شهرستان دهگلان بحث ورزشهای رزمی و انفرادی است که از سنوات گذشته حائز رتبه های ملی و بین المللی بوده اند.

وی افزود: در حوزه ورزش جمعی و فوتبال، دهگلان نیازمند چمن ورزشی فوتبال است که با پیشرفت فیزیکی قابل توجه در سال آینده  مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

نظری با اشاره به اینکه دهگلان شهرستان جدید التاسیس است و مورد کم لطفی در حوزه ورزش قرارگرفته گفت: یکی از دغدغه های ما  بحث ورزش، فعالیت و امکانات ورزشی است.

فرماندار دهگلان در ادامه گفت: مجتمع ورزشی شهید علیزاده با پیشرفت فیزیکی 99 درصد آماده بهره برداری و قرار است با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح شود.

 وی با اشاره به تنها زمین چمن شهرستان در روستای قروچای گفت: این زمین از محل اعتبارات ملی و استانی احداث و به بهربرداری رسید.

 نظری گفت:دغدغه دیگر ما در حوزه ورزشی زمین چمن فوتبال دهگلان است که با شروع فصل کاری در سال آینده باید به بهره برداری برسد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان

26 اسفند 95