برگزاری جلسه انتخاب معتمدین هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد با حضور فرماندار

یحیی نظری فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان دهگلان در جلسه انتخاب معتمدین هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد با اشاره به مطیع بودن همه در برابر قانون،خاطر نشان کرد: رعایت اصل بی طرفی و عدم جانبداری از فرد و یا گروه خاص، ضامن انتخابات سالم است.

یحیی نظری فرماندار و رییس ستاد انتخابات شهرستان دهگلان در جلسه انتخاب معتمدین هیات اجرایی انتخابات پنجمین دوره شورای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد با اشاره به مطیع بودن همه در برابر قانون،خاطر نشان کرد: رعایت اصل بی طرفی و عدم جانبداری از فرد و یا گروه خاص، ضامن انتخابات سالم است.

فرماندار شهرستان دهگلان خواستار رعایت اصل بی طرفی توسط مجریان انتخابات شد و اضافه کرد: یکی دیگر از وظایف مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات، برنامه ریزی و تلاش به منظور حضور و مشارکت پرشور بیش از پیش مردم در انتخابات می باشد.

وی در ادامه اذعان داشت: تمام تلاش خود را جهت برگزاری انتخاباتی سالم، شفاف و به دور از هر گونه حاشیه به کار خواهیم بست که لازمه تحقق این مهم رعایت اصل بی‌طرفی مجریان و ناظران انتخابات است.

وی بر رعایت قانون در کلیه امورات تاکید کرد و اظهار داشت: ما بعنوان مجریان انتخابات، امانتدار آرای مردم هستیم و وظیفه حفظ و صیانت از آرای مردم را بر عهده داریم.

وی افزود: همانطور که رهبری معظم انقلاب اسلامی فرموده‌اند، رای مردم حق‌الناس است و باید از حق‌الناس صیانت کرد و بی‌طرفی برگزار کنندگان انتخابات نمود عینی صیانت از حق‌الناس است.

گفتنی است: در پایان این جلسه پس از برگزاری انتخابات بین معتمدین حاضر در جلسه، مطابق قانون تعداد 8  نفر بعنوان عضو اصلی و تعداد 5 نفر بعنوان عضو علی البدل هیئت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد انتخاب شدند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان

28 اسفند 95