پیام تبریک فرماندار شهرستان دهگلان به مناسبت فرارسیدن سال نو

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان طی انتشار پیامی فرا رسیدن سال جدید را به مردم شهرستان دهگلان تبریک گفت.

 

 

( بسم الله الرحمن الرحیم)

 

ایزدمنان را سپاسگذاریم که بار دیگر فرارسیدن نوروز این جشن باستانی، ایرانی را به نظاره نشسته ایم. بهار طبیعت بار دیگر رخ نمود تا به انسان ها رستاخیز زمین را نشان دهد. امسال ملت ایران علاوه بر بهار طبیعت بهار انتخابات را نیز تجربه می کند که می توان عجین شدن این دو را به فال نیک گرفت.

امسال بهار طبیعت مصادف با بهار انتخابات شده است. همکاران ما در دستگاه های اجرایی از نخستین روزهای آغاز بهار، خود را برای برگزاری هرچه باشکوه تر انتخابات آماده مکنند که  امید است مردم با حضوری پر شور در انتخابات سال 1396 حماسه پرشور دیگری همچون ایام گذشته را در رسیدن به پیشرفت و توسعه کشور بیافریند.

امید است در سال جدید که به لسان مبارک مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به سال " اقتصاد مقاومتی، تولید- اشتغال " نامگذاری شده بتوانیم در راه رسیدن به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق برنامه های دولت تدبیر و امید زیر سایه مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای دکتر حسن روحانی تلاش کنیم.

بدینوسیله اینجانب حلول سال نو را که جلوه ای از حكمت و رحمت بی مثال و قدرت بی بدیل خداوند متعال است محضر همه شما مردم فهیم؛صمیمی و  وفادار شهرستان دهگلان تبریک عرض نموده و امیدوارم سال نو، سالی سرشار از موفقیت و سربلندی و احسن حال برای همگان باشد.

 

نظری

فرماندار شهرستان دهگلان

30 اسفند 95