به مناسبت میلاد حضرت علی (ع): جشن پدران آسمانی در شهرستان دهگلان برگزار می‌شود.

جلسه هماهنگی مراسم جشن پدران آسمانی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) با حضور ادارت ذیربط و معاون فرماندار در سالن جلسات فرمانداری دهگلان برگزار شد.

جلسه هماهنگی مراسم جشن پدران آسمانی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) با حضور ادارات ذیربط  و معاون فرماندار در سالن جلسات فرمانداری دهگلان برگزار شد.

محمدی معاون فرماندار دهگلان ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت علی (ع) اظهار داشت: این جشن دیدار با پدران آسمانی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)به روز پدرنامگذاری شده است.
وی این روز را تجدید میثاق با آرمانهای شهدا در کنار فرزندان آنها دانست و عنوان داشت  فرزندان شاهد در کنار هم جمع شده و با نثار گل  آن روز را جشن می گیرند.
محمدی گفت: این مراسم روز دوشبنه در کانوان شهید مطهری دهگلان با همت اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران و با حضور پدران، فزرندان شهدا و مسئولان شهرستان برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به برگزار جشن پدران آسمانی با حضور خانواده های شهدا گفت: رمز پایداری انقلاب اسلامی ایران مرهون جانفشانی شهدا و صبر و تحمل خانواده های آنان است.
 
محمدی گفت: امسال هم مانند سال‌های گذشته برگزاری این برنامه از سوی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه کاری قرار دارد تا بار دیگر فرزندان شهدا روز پدر را در کنار هم جشن بگیرند.
 در ادامه حسین پناهی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثار گران دهگلان گفت: هدف اصلی از برگزاری این جشن ایجاد همبستگی بین فرزندان شهدا، شناسایی فرزندان شهید نخبه و فعال در زمینه‌های اجتماعی و فرهنگی، تجدید میثاق با آرمان‌های شهدا و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداست.

وی با با بیان اینکه در این جشن از پدران شهدا تجلیل و تکریم خواهد شد گفت: 16 نفر از پدران شهدای شهرستان درقید حیات هستند که توسط مسئولان شهرستان مورد تجلیل قرا خواهند گرفت.
حسین پناهی در ادامه افزود: در روز دوشنبه  تجلیل ازپدران شهدا، دیدار با امام جمعه  و غبار روبی مزار شهدا با حضور خانواد های شهدا از برنامه های شاخص این جشن است.
رئیس بنیاد شهید  و امور ایثار گران دهگلان گفت: بعد از پایان این جشن با اهدای گل به فرزندان شهدا، فرزندان شهدا به سمت مزار شهیدان حرکت می‌کنند تا این گل‌ها را به پدران آسمانی خود هدیه کنند.

20 فروردين 96