فرماندار شهرستان دهگلان: انتخابات آبرو و حیثیت وزارت کشور است.

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در نشست مدیر کل حراست استانداری کردستان با پرسنل فرمانداری و بخشداریهای تابعه دهگلان گفت: انتخابات از اهمیت بالایی برای نظام برخوردار است لذا باید فضا و شرایط را برای برگزاری یک انتخابات با شکوه و قانونی آماده و ومجریان انتخابات باید امین مردم باشند و با برگزاری انتخابات سالم و قانونمند زمینه نشاط و خوشحالی را در مردم فراهم کنند.

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در نشست مدیر کل حراست استانداری کردستان با پرسنل فرمانداری و بخشداریهای تابعه دهگلان گفت: انتخابات از اهمیت بالایی برای نظام برخوردار است لذا باید فضا و شرایط را برای برگزاری یک انتخابات با شکوه و قانونی آماده و  ومجریان انتخابات باید امین مردم باشند و با برگزاری انتخابات سالم و قانونمند زمینه نشاط و خوشحالی را در مردم فراهم کنند.

وی گفت: بزرگترین فعالیت و وظیفه وزارت کشور بحث انتخابات است و تمام مردم تحت تاثیر این انتخابات می باشند و انتخابات آبرو و حیثیت وزارت کشور است.
وی افزود: برگزاری انتخابات رئیس جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا برای دولت حیثیتی است و با این رویکرد، نگاه  و دغدغه، همه عوامل اجرایی و به خصوص پرسنل فرمانداری و بخشداریها اهتمام لازم و همکاری  لازم را داشته باشند.
وی با بیان اینکه" بی طرفی مطلق درانتخابات وظیفه مجریان و کلیه عوامل برگزار کننده انتخابات است و اگر گزارشی درخصوص  انحراف احدی ازاین عوامل شود برخورد جدی و قاطعانه با وی خواهد شد.
وی گفت: اجرای صریح و عین قانون انتخابات مرجع تصمیم گیری ستاد انتخابات بوده و با کلیه افرادی که فضای انتخابات را در شهرستان دچار تنش نمایند برخورد قاطع خواهد شد.
 وی تصریح کرد: باید کمک کرد که خدشه ای به سلامت انتخابات وارد نشود  چون بزرگترین سرمایه اجتماعی دولت ،اعتماد مردم است که باید افزایش یابد.
مبین مشاور استاندار و مدیر کل حراست استانداری کردستان هم در این نشست گفت: برگزاری انتخابات امن، سالم، قانونی و حداکثری خواسته مقام معظم رهبری و مردم از ستاد انتخابات است و مجریان نیز به این وظیفه مهم شرعی، قانونی و ملی خود عمل خواهند کرد.
وی بر اهمیت شور و حساسیت امر انتخابات تاکید کرد و گفت: همه ما باید با رعایت اصول تقوا و امانتداری در انجام وظایف محوله کوشا بوده و سعی کنیم، انتخابات پیش‌رو را با جدیت و هماهنگی بهتر برگزار کنیم.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان

30 فروردين 96