برگزاری مراسم گرامیداشت روز جهانی کار و کارگر در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان با اشاره به اینکه از 4 تا 11 اردیبهشت ماه به‌عنوان هفته کارگر نامگذاری شده است، اظهار داشت: کارگران از قشری هستند که با دل و جان برای کار خود سرمایه گذاری می کنند و قابل تکریم و احترام هستند و با اشاره به تکریم پیامبر اکرم(ص) از کارگران که به دست پینه ‌بسته آنان بوسه زدگفت: روز جهانی کارگر فرصتی است که از کارگران که قشر زحمتکش هستندتجلیل شود.

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این مراسم با اشاره به اینکه از 4 تا 11 اردیبهشت ماه به‌عنوان هفته کارگر نامگذاری شده است، اظهار داشت: کارگران از قشری هستند که با دل و جان برای کار خود سرمایه گذاری می کنند و قابل تکریم و احترام هستند و با اشاره به تکریم پیامبر اکرم(ص) از کارگران که به دست پینه ‌بسته آنان بوسه زد گفت: روز جهانی کارگر فرصتی است که  از کارگران که قشر زحمتکش هستندتجلیل شود.

وی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری امسال را با نام "اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال" نامگذاری کرده‌اند، افزود: همه ما وظیفه داریم در راستای تحقق این شعار گام برداریم.

وی با بیان اینکه کارگران در تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری نقش مهمی دارند، گفت: زمانی که از توسعه اقتصادی و اقتصاد مقاومتی سخن به میان می آید بخش اعظم مسئولیت بر دوش کارگران که در متن اجرای برنامه های اقتصادی و تولید قرار دارند، می باشد و همین مساله وظیفه آنها را خطیر کرده است.

نظری همچنین گفت : کارگران همواره در طول تاریخ نقش اصلی را در توسعه اقتصادی کشور بعهده داشته و گام عملی در جهت پیشرفت کشور برداشته اند.

فرماندار شهرستان دهگلان در این مراسم  کارگران را قشر زحمت کش جامعه توصیف و کار و تلاش کارگران را تضمین کننده چرخهای تولید کشور ذکر و بیان کرد.

وی ادامه داد: جامعه کارگری چه در صدر انقلاب و چه در ادامه پیروزی انقلاب و هچنین در عرصه هشت ساله دفاع مقدس خط شکن خط مقدم جبهه و جنگ بوده اند، وامروز نیز چرخه اقتصادی کشور به دست توانمند آنها می چرخد.

نظری با بیان اینکه جامعه کارگری ما همواره در همه عرصه‌ها وفاداری خود را به نظام ثابت کرده است، گفت: انتظار داریم این قشر با حضور پرشور در انتخابات پیش‌رو، دشمنان را مأیوس کنند.

در پایان این مراسم از کارگران نمونه شهرستان  دهگلان با تقدیم هدایایی تجلیل شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان

9 ارديبهشت 96