برگزاری همایش گرامیداشت روز ملی شوراها در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان در مراسم گرامیداشت روز ملی شوراها گفت: بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.

 یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان در مراسم گرامیداشت روز ملی شوراها گفت: بی شک همراهی، حضور و مشارکت گسترده مردم یکی از پایه های اصلی تحقق انقلاب اسلامی و عاملی اساسی در استمرار آن بوده و هست و شوراها نیز با دارا بودن ماهیتی مردمی و نشأت گرفته از آرای مردم ، می توانند نقش بسزایی در  تداوم و پیشرفت حرکت رو به رشد این نظام الهی و مردمی داشته باشند.

وی خدمت شوراها به مردم را توفیق بزرگ الهی دانست و تصریح کرد: شوراهای اسلامی شهر و روستا باید خدمت به مردم را افتخاری بزرگ بدانند و در اداره امور شهرها و روستاها و رفع مشکلات مردم در محدوده وظایفشان عمل کنند.

فرماندار شهرستان دهگلان اظهار کرد: دولت تدبیر و امید جایگاه ویژه ای را برای شوراهای اسلامی شهر و روستا قائل می باشد و ما در شهرستان سعی داریم با توجه به سیاست های عمومی دولت و همچنین در جهت رضایتمندی هر چه بیشتر مردم با این نهاد اجتماعی هر گونه تعامل و همکاری را داشته باشیم.

 نظری با تاکید بر حفظ جایگاه و اهمیت شوراهای اسلامی گفت:  امیدواریم شاهد پیشرفت بیشتر و بهتر پارلمان شهری ، مدیریت ، تدبیر و تفکرات اندیشمندانه ، مدیریت نظارتی و عملکرد شهرداریها و  نگاه ویژه به پیشرفت و توسعه و آبادانی شهرستان دهگلان داشته باشیم که به یاری خدا و همت عزیزان شهر و روستایی ایده آل  داشته باشیم.

وی هدف از برگزاری این مراسم را زنده نگه داشتن این روز ارشمند و تقدیر و تجلیل از اقدامات ارزنده شوراهای شهر و روستا عنوان کرد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان

12 ارديبهشت 96