جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام(ره) و 15 خرداد با حضور معاون فرماندار در شهرستان دهگلان برگزار گردید.

محمدی معاون فرماندار شهرستان دهگلان در جلسه ستاد گرامیداشت ارتحال حضرت امام (ره) و 15 خرداد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل(ره) و همچنین یاد و خاطره شهدای ۱۵ خردادماه و با قدردانی از مردم شهرستان به جهت حضور با شکوه در پای صندوق های رای و با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره)گفت: امام خمینی(ره) بر قلب‌های مردم حکومت کرد چراکه آن بزرگوار

محمدی معاون فرماندار شهرستان دهگلان در جلسه ستاد گرامیداشت ارتحال حضرت امام (ره) و 15 خرداد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امام راحل(ره) و همچنین یاد و خاطره شهدای  ۱۵ خردادماه و با قدردانی از مردم شهرستان به جهت حضور با شکوه در پای صندوق های رای و با اشاره به اهمیت برگزاری مراسم بزرگداشت ارتحال امام خمینی (ره)گفت: امام خمینی(ره) بر قلب‌های مردم حکومت کرد چراکه آن بزرگوار هیچ چیزی را بالاتر از خداوند متعال نمی‌دید و در نتیجه در قلب مردم جای گرفت.

وی با بیان اینکه حضرت امام (ره) هویت اسلامی و كرامت انسانی را احیا كرد افزود: همه مسئولان باید تكریم شخصیتی امام (ره) و پاسداشت اندیشه‌های ایشان را به عنوان یك الگو، وظیفه خود بدانند.

محمدی معاون فرماندار دهگلان تاکید کرد : تمام ادارات شهرستان از تمام امکانات و تجهیزات موجود برای برگزاری مراسم ارتحال حضرت امام خمینی (ره) استفاده کنند تا با شکوه‌تر از همیشه این مراسم در سطح شهرستان برگزار شود.

محمدی افزودند:با توجه به اینکه امسال این ایام با ماه مبارک رمضان مصادف شده و اعزام نداریم بایستی اندیشه های دینی و اخلاقی حضرت امام خمینی(ره) در همه حال باید تبیین شود و آثار ایشان به نسل جوان معرفی شود.

گفتنی است مراسم گرامیداشت سالروز ارتحال حضرت امام (ره) و یاد و خاطره شهدای  ۱۵ خردادماه روز شنبه 13 خرداد راس ساعت 12 در مسجد محمدرسول الله دهگلان با حضور مسئولین و کارکنان ادارات و کلیه اقشار مردم شهرستان برگزار خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان

9 خرداد 96