مراسم گرامیداشت سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در دهگلان با حضور فرماندار و مسئولین شهرستان برگزار شد.

مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با حضور فرماندار ، مسئولین ، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و بسیجان در مسجد حضرت محمد رسول الله شهر دهگلان برگزار شد.

مراسم بیست و هشتمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) با حضور فرماندار ، مسئولین ، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و بسیجان در مسجد حضرت محمد رسول الله  شهر دهگلان برگزار شد.
 در این مراسم ماموستا محمدی امام جمعه دهگلان ضمن گرامیداشت بیست و هشتمین سالگرد رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: امام راحل یک مرجع بزرگ دینی، سیاستمدار و عارفی بزرگ بود که در تاریخ بی نظیر است.
ماوستا محمدی ضمن اشاره به اهمیت ۱۴ خرداد و سالروز ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، ابراز داشت: مراسم ارتحال امام فرصتی است تا ما بتوانیم بیشتر و بهتر حضرت امام(ره) و راه ایشان را به نسل جوان کشورمان و مردم دنیا معرفی کنیم.
وی با بیان اینکه این نظام مقدس و انقلاب از برکت امام خمینی(ره) و خون شهداء است، افزود: شناخت و حراست از دستاوردهای امام(ره) و وفاداری به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی وظیفه همگانی است.
امام جمعه دهگلان در دادامه گفت: خود باوری و ایستادگی در برابر ظالمان و مستکبرین، بزرگترین درس امام خمینی(ره) برای ما است.
ماموستا محمدی گفت: انقلاب اسلامی هر چه دارد به برکت وجود حضرت امام خمینی(ره) است و حفظ دستاوردها و ارزش‌های انقلاب اسلامی برای همگان ضروری است.
وی بر ترویج اندیشه و تفکر امام راحل در بین نسل جوان تاکید کرد و گفت : امروز انتقال اندیشه های امام راحل و آرمان های بلند انقلاب اسلامی به نسل جوان و نوجوان کشور بسیار ضروری است  و باید در کلام، رفتار و عملکرد خود به صورت واقعی این اندیشه و تفکر امام راحل را عملی، حفظ  و راه وی را ادامه دهیم.
ماموستا محمدی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی بزرگترین نعمت خداوند به ملت ایران است، از این رو اندیشه و دیدگاه امام راحل باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی در جامعه ترویج و نهادینه شود.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان

14 خرداد 96