نشست فرماندار شهرستان با منتخبین شوراهای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این نشست ضمن تبریک به منتخبین شوراهای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد با اشاره به خلق حماسه سیاسی مردم ، این حضور را مایه نا امیدی و یاس دشمنان دانست و از ایشان خواست تا ضمن احترام به آرا، قدردان حضور حماسی مردم بوده و از این شور و شوق در جهت کار مجدانه و اهتمام به مسایل حوزه شهری بهره گیرند.

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این نشست  ضمن تبریک به منتخبین شوراهای اسلامی شهر دهگلان و بلبان آباد با اشاره به خلق حماسه سیاسی مردم ، این حضور را مایه نا امیدی و یاس دشمنان دانست و از ایشان خواست تا ضمن احترام به آرا، قدردان حضور حماسی مردم بوده و از این شور و شوق در جهت کار مجدانه و اهتمام به مسایل حوزه شهری بهره گیرند.
نظری در این نشست  از حضورحداکثری مردم در انتخابات تشکر کرد و گفت: پیروز واقعی انتخابات مردم عزیزمان هستند که با حضور خود در پای صندوق ها برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام و شهرستان رقم زدند.
فرماندار شهرستان دهگلان گفت: ما به عنوان خدمتگزار مردم در کنار عوامل اجرایی ،نظارتی و امنیتی شهرستان تمام تلاش خود را به کار بستیم تا علاوه بر برگزاری انتخابات سالم و پرشور ،رضایت مردم عزیز شهرستان را نیز به دست آوریم.
وی اظهار داشت :  منتخبین شوراهای اسلامی با اتحاد و اتفاق و پشتکار است که می توانند موجب پیشرفت و آبادانی شهر و روستا  شوند .
وی همچنین گفت: من از شما می خواهم  مشکلات و نارسائی های شهر را احصاء کنید و در صدد حل مشکلات مردم برآیید و من نیز تمام تلاش خود را جهت کمک به شما منتخبین مردم در شهر دهگلان و بلبان آباد بکار خواهم گرفت و از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.
وی با بیان اینکه شوراهای اسلامی جای طرح و پیگیری مطالبات سیاسی نیست ادامه داد: مردم نیز انتظار و مطالبه سیاسی از شوراهای اسلامی ندارند.
نظری همچنین ابراز امیدواری کرد انشالله با اتحاد وهمدلی که بین منتخبین وجود دارد بتوانند در جهت پشرفت وآبادانی شهر و پیشبرد پروژه های عمرانی شهر تلاش ورضایت مندی مردم را بدست آورند.
در ادامه این نشست  اعضای منتخب نیز هریک بر لزوم اتحاد و همدلی در طول دوره جدید و تعامل سازنده با فرمانداری و دستگاههای اجرایی شهرستان تاکید کردند و از فرماندار شهرستان در خصوص همکاری ودست گیری در اجرای پروژه های عمرانی شهر قول مساعد گرفتند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان  دهگلان

25 خرداد 96