دیدار مدیر کل دامپزشکی استان کردستان با فرماندار دهگلان

دکتر ورمقانی مدیرکل دامپزشکی استان کردستان با یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان در محل فرمانداری دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار دکتر ورمقانی مدیر کل دامپزشکی استام کردستان با اشاره به وظایف حاکمیتی دامپزشکی در خط مقدم مقابله با بیماریهای دام و طیور و علی الخصوص پیشگیری از بیماریهای مشترک گفت : کنترل ، نظارت و حفظ سلامت فرآورده های خام دامی و به تبع آن حفظ سلامت مصرف کنندگان از اولویتهای اصلی دامپزشکی بوده و  لزوم نگاه ویژه مسئولین  استان و شهرستان به مقوله بهداشت و سلامت بیش از پیش مورد نیاز است.
وی ضمن تشکر از حمایتهای فرماندار دهگلان از عملکرد حوزه دامپزشکی و توجه ویژه  به تأمین سلامت جامعه ، خواستار مساعدت بیشتر در زمینه تخصیص اعتبارات دامپزشکی  شهرستان دهگلان شد.
یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان  نیز ضمن تقدیر از خدمات انجام شده توسط دامپزشکی  دهگلان بحث نظارت بر مراکز عرضه و تولید فرآورده های خام دامی را در شهرستان دهگلان  بسیار مهم ارزیابی و افزود: در شهرستان دهگلان با تراکم بالای جمعیتی نظارتهای دامپزشکی بیش از پیش مورد نیاز بوده و حفظ سلامت مصرف کنندگان و سلامت جامعه الزامی است.
وی همچنین گفت تامین و توزیع گوشت و فرآورده های آن تحت نظارتهای مستقیم دامپزشکی از پتانسیلهای خوب این شهرستان بوده و بایستی بحثهای نظارت در آن افزایش یابد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان

12 تير 96