دیدار مدیر کل راه و شهرسازی استان با فرماندار دهگلان و نماینده مردم شریف شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی

ملکی مدیر کل راه و شهرسازی استان کردستان در این دیدار گفت: راه های روستایی، روستای چاغربلاغ و قره بلاغ پنجه شروع شده است و راه روستایی، روستای حاجی آباد هم به زودی شروع خواهد شد.

ملکی مدیر کل راه و شهرسازی استان کردستان در این دیدار گفت: راه های روستایی،  روستای چاغربلاغ و قره بلاغ پنجه شروع شده است و راه روستایی، روستای حاجی آباد هم به زودی شروع خواهد شد.
وی  همچنین گفت: راه های روستایی، روستای شابلاغی، روستای چقماقدره، چیلک و قاضی جوب تعیین پیمانکار شده است، ملکی ادامه داد روکش ورودی – خروجی دهگلان سنندج هم در دست اقدام است و انشاالله به زودی عملی خواهد شد.
وی اظهار امیدواری كرد كه مدیریت و بخش‌های مختلف اجرایی شهرستان، این اداره كل را در راستای برنامه‌های توسعه شهرستانی یاری رسانند.
یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان نیز در این دیدار، راه و شهرسازی را در زمره دستگاه‌هایی دانست كه در هنگام بحران‌های طبیعی یاری‌رسان فرمانداری‌ها بوده و به دلیل گستردگی خدمات آن در بخش‌های مختلف، تاثیرات همه جانبه در شاخص‌های توسعه‌ای شهرستان می‌گذارد.
وی راه و شهرسازی را بعنوان یكی از دستگاه‌های مهم اجرایی در تامین زیرساخت‌های ارتباطی بویژه توسعه راه‌ها بیان كرد و گفت: دهگلان از شهرهای محروم استان است كه نیاز به توسعه راه‌های خود و تخصیص اعتبارات ملی برای دستیابی به توسعه و توازن منطقه‌ای شهرستان دارد.
مرادی نماینده  مردم شریف شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار با قدردانی از تلاش‌های راه و شهرسازی در این شهرستان،گفت: این شهرستان قابلیت اجرای پروژه‌های عمرانی بیشتری را دارد و باید بیشتر توجه شود.
در ادامه این نشست، آخرین وضعیت پروژه‌های عمرانی حوزه راه و شهرسازی در شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان

13 تير 96