فرماندار دهگلان در مراسم افتتاح استخر سرپوشیده شهید علیزاده: دهگلان فاقد زمین چمن فوتبال و امکانات ورزشی برای ورزشکاران است.

در آئین افتتاح استخر سرپوشیده شهید علیزاده، فرماندار دهگلان با اشاره به مشکلات عمده شهرستان دهگلان در حوزه فرهنگی و ورزش گفت: ما در بحث فضای فرهنگی و ورزشی دچار مشکلات عمده خصوصا در بخش بلبان آباد هستیم.

 در آئین افتتاح ابتدا فرماندار دهگلان با اشاره به مشکلات عمده شهرستان دهگلان در حوزه فرهنگی و ورزش گفت: ما دربحث فضای فرهنگی و ورزشی دچار مشکلات عمده خصوصا در بخش بلبان آباد هستیم.
وی با اشاره به عمده مشکلات حوزه ورزشی در دهگلان گفت: عدم خوابگاه برای ورزشکاران، عدم سرویس ایاب و ذهاب برای هیئتهای ورزشی مشکلاتی هستند که هیئتها با آن روبرو هستند.
 نظری با اشاره به مشکلات حوزه ورزشی در بخش بلبان آباد گفت: هیچگونه امکانات ورزشی در این بخش وجود ندارد.
 وی در ادامه با اشاره به پتانسیل ورزش فوتبال در شهرستان گفت: شهر دهگلان فاقد چمن ورزش فوتبال است و تنها چمن ورزش فوتبال در روستای 3 هزار نفری قروچای که آن هم در درجه 4 و 5 قرار دارد و هیچگونه فضایی ندارد.
نظری از وزیر ورزش و جوانان خواست با توجه به وجود استعدادهای وزرشی در این شهرستان مشکل چمن شهر دهگلان  و دیگر مشکلات هیئتهای ورزشی شهرستان دهگلان حل شود.
در ادامه نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان گفت: با توجه به اینکه دهگلان قهرمانان ورزشی در سطح بین المللی دارد می طلبد که مساعدت ویژه جهت حل مشکلات ورزش شهرستان صورت گیرد.
 مرادی افزود: اداره ورزش و جوانان شهرستان قروه فاقد استخر شنا و شهرهای دزج و مالوجه فاقد سالن چند منظوره سقف بلند هستند.
 وی افزود: شهر دلبران با وجود پتانسیل بسیار خوب در زمینه فوتبال فاقد چمن ورزشی فوتبال است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دهگلان

25 تير 96