پیام تبریک فرماندار شهرستان دهگلان به مناسبت روز خبرنگار

یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان به مناسبت فرارسیدن 17 مرداد ، روز خبرنگار را به اصحاب رسانه ، مطبوعات و خبرنگاران تبریک گفت.

بی شک رشد و توسعه جامعه مدنی نیازمند عزم جدی خبرنگاران در آگاه سازی آحاد آن جامعه است. چرا که خبرنگاران، راهیان وادی آگاهی، آزادی و نیک اندیشان عرصه اطلاع رسانی هستند .

رسانه ها در شکل گیری و انتقال آرمان ها به شهروندان نقش بسزایی دارند و در عصر اطلاعات بسیاری از رویاها و پیشرفت های بشری در سایه این تعامل بروز و ظهور می نماید. در این بین مدیران، سردبیران رسانه ها و خبرنگاران، طلایه دار این همه شکوه در مسیر حرکت کاروان بشری به سمت دنیایی بهتر با مردمی آگاه تر هستند.

بدینوسله اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به همه خبرنگاران ، اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی از همراهی، توجه و اهتمام ویژه اصحاب رسانه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی از فعالیت‌های دولت تدبیر و امید و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه ی هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید سلامتی، توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.

 

نظری

فرماندار شهرستان دهگلان

17 مرداد 96