اخبار

آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دهگلان

برگزاری آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دهگلان در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دهگلان
آئین تکریم و معارفه فرمانده نیروی انتظامی شهرستان دهگلان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: کوهسار دادور فرماندار شهرستان ضمن خیر مقدم خدمت مهمانان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات بیان نمود: امروز در آیین  تکریم و معارفه فرمانده مجموعه ای نیروی نظامی حضور داریم که رشادت، جهاد ، شهادت در کالبد این مجموعه جاری است. و این مجموعه مظهر امنیت و اقتدار در کشور می باشد.

وی افزود: در یک اجتماع مترقی در یک حکومت مردم سالار دینی و  جامعه آرمانی نیروی انتظامی به وجود آورنده برقراری پایدار نظم و امنیت اجتماعی است. در استان کردستان و شهرستان دهگلان نام مبارک نیروی انتظامی تداعی آرامش، آسایش و امنیت است. تلاش شبانه روزی این مجموعه خدوم در نظام که در پلیس ۱۱۰، پلیس پیشگیری، پلیس راهنمایی و رانندگی، پلیس آگاهی، پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس اطلاعات و امنیت و فتا ستودنی، افتخار آفرین و اعتماد ساز است. 
وی در ادامه افزود: از زمانی که بنده به عنوان فرماندار منصوب شده ام شاهد بودم چه دلسوزانه در ایام نوروز در مراسم موسوم به چهارشنبه سوری و در تجمعات صنفی شهروندان با تدبیر و همراهی این مجموعه عزیز و دوست داشتنی الحمدالله موردی خاصی در شهرستان پیش نیامد.
وی در ادامه افزود: نیرویی که با اقتدار در برابر اختلال گران نظم و امنیت ایستاده و تیشه بر ریشه ظلم و فساد می کوبد تا ارمغان آور آرامش و عدالت باشد این سبز پوشان سپید دل و همیشه بیدار در خط ولایت و رهبری همواره با مردم و برای مردم بوده اند.
وزارت کشور، استانداری ها و فرمانداری ها و در یک کلام تیم دولت در استان و شهرستان به شما افتخار می کند و در این مدت که اینجانب به عنوان خدمتگزار و فرماندار شهرستان دهگلان شروع به کار نموده ام شاهد اقتدار، هوشمندی و ایثار این مجموعه محبوب بوده ام و صد البته این همگرایی و انجام وظیفه مطلوب در سایه درایت برادر عزیزم جناب سرهنگ‌ عزیزی بوده است. دعای خیر این مردم بدرقه راهتان باد.

و در پایان فرمود: تبریک عرض میکنم به جناب سرهنگ رستم‌نیا فرمانده جدید نیروی انتظامی که ان شاءالله  به عنوان عضو جدید  شورای تامین شهرستان‌ در برقراری  امنیت پایدار، کوشا و موفق خواهند بود.

بازدید [ 598 ]
برچسب ها