اخبار سایت قدیم

دیدار مدیر کل دامپزشکی استان کردستان با فرماندار دهگلان

دکتر ورمقانی مدیرکل دامپزشکی استان کردستان با یحیی نظری فرماندار شهرستان دهگلان در محل فرمانداری دیدار و گفتگو نمود.
دیدار مدیر کل دامپزشکی استان کردستان با فرماندار دهگلان
دو شنبه 12 تیر سال 1396

در اين ديدار دکتر ورمقاني مدير کل دامپزشکي استام کردستان با اشاره به وظايف حاکميتي دامپزشکي در خط مقدم مقابله با بيماريهاي دام و طيور و علي الخصوص پيشگيري از بيماريهاي مشترک گفت : کنترل ، نظارت و حفظ سلامت فرآورده هاي خام دامي و به تبع آن حفظ سلامت مصرف کنندگان از اولويتهاي اصلي دامپزشکي بوده و  لزوم نگاه ويژه مسئولين  استان و شهرستان به مقوله بهداشت و سلامت بيش از پيش مورد نياز است.
وي ضمن تشکر از حمايتهاي فرماندار دهگلان از عملکرد حوزه دامپزشکي و توجه ويژه  به تأمين سلامت جامعه ، خواستار مساعدت بيشتر در زمينه تخصيص اعتبارات دامپزشکي  شهرستان دهگلان شد.
يحيي نظري فرماندار شهرستان دهگلان  نيز ضمن تقدير از خدمات انجام شده توسط دامپزشکي  دهگلان بحث نظارت بر مراکز عرضه و توليد فرآورده هاي خام دامي را در شهرستان دهگلان  بسيار مهم ارزيابي و افزود: در شهرستان دهگلان با تراکم بالاي جمعيتي نظارتهاي دامپزشکي بيش از پيش مورد نياز بوده و حفظ سلامت مصرف کنندگان و سلامت جامعه الزامي است.
وي همچنين گفت تامين و توزيع گوشت و فرآورده هاي آن تحت نظارتهاي مستقيم دامپزشکي از پتانسيلهاي خوب اين شهرستان بوده و بايستي بحثهاي نظارت در آن افزايش يابد.

روابط عمومي فرمانداري شهرستان دهگلان