اخبار سایت قدیم

دیدار مدیر کل راه و شهرسازی استان با فرماندار دهگلان و نماینده مردم شریف شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی

ملکی مدیر کل راه و شهرسازی استان کردستان در این دیدار گفت: راه های روستایی، روستای چاغربلاغ و قره بلاغ پنجه شروع شده است و راه روستایی، روستای حاجی آباد هم به زودی شروع خواهد شد.
دیدار مدیر کل راه و شهرسازی استان با فرماندار دهگلان و نماینده مردم شریف شهرستانهای قروه و دهگلان در مجلس شورای اسلامی
سه شنبه 13 تیر سال 1396

ملکي مدير کل راه و شهرسازي استان کردستان در اين ديدار گفت: راه هاي روستايي،  روستاي چاغربلاغ و قره بلاغ پنجه شروع شده است و راه روستايي، روستاي حاجي آباد هم به زودي شروع خواهد شد.
وي  همچنين گفت: راه هاي روستايي، روستاي شابلاغي، روستاي چقماقدره، چيلک و قاضي جوب تعيين پيمانکار شده است، ملکي ادامه داد روکش ورودي – خروجي دهگلان سنندج هم در دست اقدام است و انشاالله به زودي عملي خواهد شد.
وي اظهار اميدواري كرد كه مديريت و بخش‌هاي مختلف اجرايي شهرستان، اين اداره كل را در راستاي برنامه‌هاي توسعه شهرستاني ياري رسانند.
يحيي نظري فرماندار شهرستان دهگلان نيز در اين ديدار، راه و شهرسازي را در زمره دستگاه‌هايي دانست كه در هنگام بحران‌هاي طبيعي ياري‌رسان فرمانداري‌ها بوده و به دليل گستردگي خدمات آن در بخش‌هاي مختلف، تاثيرات همه جانبه در شاخص‌هاي توسعه‌اي شهرستان مي‌گذارد.
وي راه و شهرسازي را بعنوان يكي از دستگاه‌هاي مهم اجرايي در تامين زيرساخت‌هاي ارتباطي بويژه توسعه راه‌ها بيان كرد و گفت: دهگلان از شهرهاي محروم استان است كه نياز به توسعه راه‌هاي خود و تخصيص اعتبارات ملي براي دستيابي به توسعه و توازن منطقه‌اي شهرستان دارد.
مرادي نماينده  مردم شريف شهرستانهاي قروه و دهگلان در مجلس شوراي اسلامي نيز در اين ديدار با قدرداني از تلاش‌هاي راه و شهرسازي در اين شهرستان،گفت: اين شهرستان قابليت اجراي پروژه‌هاي عمراني بيشتري را دارد و بايد بيشتر توجه شود.
در ادامه اين نشست، آخرين وضعيت پروژه‌هاي عمراني حوزه راه و شهرسازي در شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

روابط عمومي فرمانداري شهرستان دهگلان