اخبار

اولین جلسه شورای ادارای شهرستان دهگلان در سال 97 با حضور فرماندار و اعضای جلسه برگزارشد

اولین جلسه شورای ادارای شهرستان دهگلان در سال 97 با حضور فرماندار و اعضای جلسه برگزارشد

فرماندار دهگلان در اولین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان گفت: نگاه ،نگاه سیستمی است و مدیریت مدیریت مشارکتی و به هیج وجه کم کاری مدیران را قبول ندارم .
جمال ارشدی  همچنین گفت : فرماندار، زمانی می تواند موفق باشد که مدیران کار آمد داشته باشد پس با مدیریت سیستمی مشارکت در جهت توسعه شهرستان دهگلان حرکت خواهیم کرد.
وی افزود: در سیستم اگر ضعفی در یکی از دستگاهها وجود داشته باشد این ضعف به تمام دستگاهها  منتقل می شود که اینکار درعدم توسعه شهرستان بسیار موثر است.
وی با تاکید برتوسعه شهرستان از مدیران ادارات خواست که با سه موضوع  وضع موجود، وجود مشکلات و برنامه (کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت)  را در حوزه کاری خود مشخص کنند.
 ارشدی با اشاره به فعال نمودن کمیته های مختلف جهت تدوین برنامه برای توسعه شهرستان با هماهنگی سایر دستگاهها گفت: با توجه به اینکه هدف ما رضایت مندی مردم و توسعه شهرستان است مردم باید در واقع احساس رضایت کنند زیرا احساس رضایت  بسیار سنگین است.
وی در ادامه از مدیران اجرائی شهرستان دهگلان خواست با مردم با تعامل برخورد کنند و افزود مدیری موافق است که بتوانند حس و رضایت مندی را در دل مردم جلب کند.
فرماندار دهگلان با تاکید بر رضایت مندی ارباب رجوع اظهار داشت: رضایت مندی ارباب رجوع تنها امضای نامه نیست  مدیران باید با مردم صادق باشند  و اگر نمی توانند مشکل آنان را حل کنند ارباب رجوع را سرگردان سایر ادارات نکنند که اینکار از لحاظ دینی واخلاقی درست نیست.
وی در ادامه با اشاره به نام گذاری آن از سوی مقام معظم رهبری به عنوان حمایت از کالای ایرانی گفت اداره صنعت و معدن و تجارت شهرستان دهگلان تولیدات شهرستان را شناسایی و تمامی دستگاههای اجرائی شهرستان در راستائی حمایت از شعار سال مکلف به خرید از تولیدات داخلی بخصوص تولیدات شهرستان می باشند
دکتر ارشدی فرماندار دهگلان در ادامه این جلسه از تدوین تقویم فرهنگی شهرستان دهگلان خبر داد و گفت فرهنگ شهرستان دهگلان متنوع است و باید جشنوارهای  اجرائی در سال 97 هم با فرهنگ شهرستان هم خوانی داشته باشد
وی افزود : برگزاری جشنواره های مولودی خوانی ،دف نوازی ،قصه گویی با مشارکت هنرمندان این شهرستان اجرائی شود
ارشدی در ادامه گفت . متاسفانه مناطق گردشگری شهرستان دهگلان خوب شناسایی نشده است و دستگاه متولی با این مناطق را در تقویم تعریف به گردشگران معرفی کنند.

بازدید [ 873 ]
برچسب ها