اخبار

اولین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت د هه مبارک فجر در شهرستان دهگلان با حضور معاون فرماندار برگزار شد

محمد محمدی معاون فرماندار دهگلان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت دهه مبارک فجر ، ضمن تسلیت حادثه مصیبت بارکشتی سانچی و تبریک عید مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران بزرگ‌ترین و مهم‌ترین انقلاب قرن بود و امروز به الگو و سرمشق تمام آزادی‌ خواهان تبدیل شده است.
اولین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت د هه مبارک فجر در شهرستان دهگلان با حضور معاون فرماندار برگزار شد

محمد محمدی معاون فرماندار دهگلان در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گرامیداشت دهه مبارک فجر در شهرستان دهگلان ضمن تسلیت حادثه مصیبت بارکشتی سانچی و تبریک عید مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران بزرگ‌ترین و مهم‌ترین انقلاب قرن بود و امروز به الگو و سرمشق تمام آزادی‌ خواهان تبدیل شده است.
وی افزود: مردم در دوران ظلم و ستم رژیم شاهنشاهی با پیروی از فرامین امام راحل از خواب غفلت بیدار شده و به مبارزه با مستکبرین پرداختند.
 معاون فرماندار دهگلان گفت: همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی در ایران ایادی استکبار که منافع خود را در خطر دیدند به مقابله و دشمنی با کشورمان برخاستند.
 وی در ادامه گفت: دنیای استکبار و نظام سلطه برای شکست انقلاب اسلامی ایران با  انواع تهدیدات، راه انداختن جنگ تحمیلی، و تحریم ها در استای سیاست استکباری خود بر علیه انقلاب اسلامی قد علم کرده است  و هیچوقت نتوانسته در برابر رسالت و اهداف این  کشور اسلامی  سیاست دروغین خود را عملی نماید.
معاون فرماندار دهگلان در ادامه با اشاره به تکریم ارباب رجوع از مسئولین ادارات سطح شهرستان خواست که دراین راستا  از هیچگونه تلاشی دریغ نورزند.
 وی افزود: مردم شهرستان دهگلان مردمی با بصیرت هستند که همیشه با حضور گسترده خود در همه گردنه های سخت در ایران اسلامی همراه و همگام  با انقلاب و نظام اسلامی بوده اند.
محمدی ضمن تاکید، از کمیته دوازده گانه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر خواست برنامه های جشن انقلاب اسلامی با محوریت و مشارکت مردم شهرستان باشد.
 معاون فرماندار دهگلان گفت: به میمنت این دهه مبارک فجر  انقلاب چندین پروژه در راستای محرومیت زدایی توسط نهادها  و ادارات مختلف شهرستان افتتاح خواهد شد.

بازدید [ 953 ]
برچسب ها