اخبار

بازدید رئیس سازمان ملی استاندارد به همراه استاندار و مدیران کل استان و فرماندار شهرستان از کارخانه لاستیسک بارز

افتتاح بزرگترین رویداد صنعت تایر کشور و افتتاح خط تولید تایر سبز واقعی در کارخانه بارز کردستان با تکنولوژی خط تولید تایر سبز برای اولین بار توسط گروه صنعتی بارز در قلب تپنده کردستان رقم خورد.
بازدید رئیس سازمان ملی استاندارد به همراه استاندار و مدیران کل استان و فرماندار شهرستان از کارخانه لاستیسک بارز

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: دکتر پرویز اخوان مدیرعامل گروه صنعتی بارز در مراسم افتتاح بزرگترین رویداد صنعت تایر کشور و افتتاح خط تولید تایر سبز واقعی در کارخانه بارز کردستان اظهار داشت: تکنولوژی خط تولید تایر سبز برای اولین بار توسط گروه صنعتی بارز در قلب تپنده استان کردستان شهر سنندج کلید خورد.

وی با بیان اینکه کارخانه تایر کردستان بر بام تایر ایران ایستاده است افزود: تاریخ تایر سبز واقعی برگ زرینی در تاریخ تایر است که در منطقه ی محروم کردستان رقم خورد و تمامی محصولات کاملا استاندارد است.

  در ادامه بهمن مرادنیا استاندار کردستان یادآور شد: به جوانان بومی کردستان که برای خودکفایی این کشور تلاش می کنند افتخار می کنیم.

وی گفت: استان کردستان در بحث صنعت بسیار مشکل دارد و مجموعه صنعت بزرگ در استان نداریم و تقاضا داریم تولید تایر خودروهای سنگین نیز در کردستان راه اندازی شود و با همتی که در این مجموعه وجود دارد این چنین تقاضایی میسر خواهد شد.

 

بازدید [ 405 ]
برچسب ها