اخبار

بازدید فرماندار شهرستان دهگلان از چاه آب شرب شهر دهگلان

بازدید فرماندار شهرستان دهگلان، معاون عمرانی فرماندار، شهردار، رئیس آبفای شهری و رئیس اداره برق دهگلان از چاه آب شرب شماره یک و چاه آب شرب شماره ۵ شهر دهگلان
بازدید فرماندار شهرستان دهگلان از چاه آب شرب شهر دهگلان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: فرماندار در این بازدید بیان نمود: متاسفانه یک هفته ای است که آب شرب شهر دهگلان کمبود پیدا کرده و علت آن رانش چاه آب شرب شماره یک می باشد که تامین کننده ۳۰ درصد از آب شرب شهر دهگلان بوده. از آنجا که تعمیر و راه اندازی مجدد این چاه و برگشت آن به شبکه آب شرب زمان بر خواهد بود تصمیم گرفتیم چاه آب شرب شماره ۵ رو تجهیز و راه اندازی کنیم.

وی افزود: مجموعه فرمانداری، مدیر آبفای شهری و اداره کل آبفای استان تصمیم گرفتیم که ان شاءالله در عرض یک هفته آب شرب این چاه را وارد مدار شبکه آب شرب شهر دهگلان بکنیم. اعتبار این پروژه تامین شده و ان شاءالله به زودی انجام خواهد شد و مشکل کمبود آب شرب و کمبود فشار آب در شهر دهگلان مرتفع خواهد شد.
وی در ادامه افزود: تشکر می کنم از صبر و تحمل شهروندان عزیز و گرامی شهر دهگلان به این جهت درخواست می کنم ضمن صرفه جویی در مصرف آب  صبوری کنند ان شاءالله تا یک هفته دیگر این مشکل را رفع خواهیم کرد.

 

بازدید [ 183 ]
برچسب ها