اخبار

بازدید نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان به همراه فرماندار دهگلان از روستای سعید آباد

علی محمد مرادی نماینده شهرستانهای قروه و دهگلان به همراه دکتر جمال ارشدی فرماندار شهرستان دهگلان از روستای سعید آباد بخش مرکزی دهگلان به منظور بررسی مسائل و مشکلات این روستا بازدید کردند.
بازدید نماینده مردم شهرستانهای قروه و دهگلان به همراه فرماندار دهگلان از روستای سعید آباد

علی محمد مرادی در جمع مردم روستای سعید آباد با اشاره به نگرانی مردم در مورد جاده این روستا اظهار داشت: جاده این روستا در سال 85 معارض داشت و بعد از حل شدن مشکل به پیمانکار واگذار شد.
 وی افزود: قرار شد که از محل اعتبارات ماده 180 جاده روستای سعید آباد احداث شود که یا به علت عدم اختصاص اعتبار و یا عدم نظارت تاکنون هیچکار کاری انجام نشده و اینکار باید در سنوات گذشته انجام می شدکه متاسفانه ما وارث کارهای عقب مانده گذشته هستیم که افرادی دیگر باید آنرا انجام می دادند.
 دکترجمال ارشدی فرماندار دهگلان هم در جمع مردم روستای سعید آباد با اشاره به مشکلات روستاهای شهرستان خواستار تعاون و همکاری برای حل مشکلات شد.
 وی افزود: بعضی مشکلات روستاهای شهرستان در گذشته  وجود داشته که حل آن در مقطع زمانی جوابگو بوده اما الان دیگر جوابگو نیست.
  جمال ارشدی افزود: وظیفه مدیران و مسئولان خدمتگزاری به مردم است و هیچ مدیری حق ندارد در قبال خدمتگزاری بر مردم منت بگذارد.
وی با بیان مشکلات جاده ارتباطی، آب شرب و مدرسه روستای سعید آباد از بخشدار مرکزی خواست از طریق اعتبارات بخشداری با آموزش و  پرورش سرویس مدرسه روستا را ساماندهی کند.
 ارشدی با اشاره به وجود نیروهای توانمند و خلاق و تغییر مدیریتی در سطح شهرستان گفت: برای حل مشکلات مردم و خدمت بیشتر در شهرستان  تغییر مدیریتی در سطح شهرستان صورت خواهد گرفت.
 فرماندار دهگلان از رئیس اداره آب و فاضلاب روستایی و راه وشهر سازی خواستار شفاف سازی برای حل مشکلات مردم روستای سعید آباد شد.
  فریدون میرزایی مدیر آب و فاضلاب روستایی شهرستان دهگلان اظهار داشت: روستای سعید آباد مشکل آب شرب ندارد بلکه مشکل روستا شبکه و ایستگاه پمپاژ است که فرسوده شده و 30 درصد روستاهای شهرستان همین وضعیت را دارند.
 وی افزود: متاسفانه اعتبار اجازه نمی دهد که کل شبکه و ایستگاه پمپاژ را یکجا  مرمت و بازسازی نماییم و درخواست اعتبار شده که در صورت تخصیص آن روستای سعید آباد در اولویت تعویض شبکه و پمپاژ قرار خواهد گرفت.
 میرزایی یکی از مشکلات مردم با اداره آب و  فاضلاب را عدم همکاری مردم روستا در بحث  قرائت کنتور آب شرب عنوان کرد و گفت: مردم همکاری نمی کنند که کنتور خوانی صورت گیرد و در صورت عدم  همکاری از پوشش ما خارج می شوند  و اگر تحت پوشش ما نباشند قانونا  نمی توانیم برای روستا کاری انجام دهیم.
 فعلی رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان دهگلان هم  بابیان مشکلات راه ارتباطی  روستا گفت: این پروژه دردست پیمانکار بوده و پیمانکار درحد توان مالی که دراختیار داشته توانسته جاده رابه این مرحله مرحله برساند و چونکه اعتبار کافی نبوده پروژه به حالت تعطیل  در آمده است.
 وی افزود: این پروژه دردست اقدام برای مناقصه است  و تا یک ماه دیگر وضعیت پیمانکار مشخص می شود و در صورت مشخص شدن پیمان چونکه پروژه نیمه کاره قطعا کار شروع خواهد شد.

بازدید [ 742 ]
برچسب ها