اخبار

با حضور فرماندار ششمین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان با محوریت معارفه شهردار دهگلان برگزار شد

یحیی نظری فرماندار دهگلان در ششمین جلسه شورای اداری شهرستان که با محوریت معارفه شهردار دهگلان در سالن آمفی تئاتر کانون فرهنگی هنری شهید مطهری این شهر برگزار شد، با بیان اینکه یکی از نمودهای مردم‌سالاری و دموکراسی، شوراهای شهر و مدیریت شهری است، اظهار داشت: جای تأسف دارد که زمزمه‌هایی مبنی بر نبود شورا از برخی افراد می‌شنویم.
با حضور فرماندار ششمین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان با محوریت معارفه شهردار دهگلان برگزار شد

وی با اینکه مردم هنوز خود را باور نکرده‌اند، گفت: باید مردم از فرصتی که در اختیارشان قرار گرفته است در جهت افزایش اختیارات شوراها استفاده کنند.
فرماندار شهرستان دهگلان تصریح کرد: نباید به فرصت قرار گرفته در اختیار شوراها و شهردار به‌عنوان یک مقطع 4 ساله نگاه کرد بلکه باید برنامه‌های بلند مدت برای شهرداری و ارائه خدمات داشته باشیم.
وی گفت:  در 3 سال گذشته با احتساب سرپرست‌ها 4 تا 5 نفر به عنوان شهردار جا‌به‌جا شده‌اند و  نتیجه مدیریت‌های کوتاه مدت همین شهری است، که می‌بینیم.
نظری افزود: متأسفانه گاهی اوقات در مسیری قدم برمی‌داریم که برای خشنود کردن یک نفر، حق و حقوق شهرداری را نادیده می‌گیریم.
وی اظهار کرد: باید زمینه اعتمادسازی مردم در یک بستر دو سویه و تعاملی فراهم شود تا مردم شهرداری را برای دریافت خدمات بیشتر حمایت کنند.
فرماندار شهرستان دهگلان گفت: باید نگاه ما به مشکلات در جهت برطرف کردن گرفتاری‌های مردم باشد چراکه هرگاه مسئولین با این دید به مشکلات نگاه کرده‌اند، مشکل حل شده است.
نظری با اشاره به اینکه شهرداری دهگلان تا حدودی از خمودگی درآمده است، خاطر نشان کرد: امیدواریم در دوره جدید فضای بهتری را در ارائه خدمات داشته باشیم.

در پایان این جلسه حکم انتصاب ارسلان طهماسبی به عنوان شهردار جدید دهگلان اعطا شد و با تقدیم هدایا و لوح تقدیر از زحمات خالد کاکایی شهردار سابق تجلیل شد.

بازدید [ 997 ]
برچسب ها