اخبار

با حضور فرماندار ،معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان و مسئولان شهرستان مراسم تکریم ومعارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان دهگلان برگزار شد

با حضور دکتر ارشدی فرماندار دهگلان، بیدار پور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان و مسئولان شهرستان مراسم تتودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان در سالن اجتماعات اداره اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.
با حضور فرماندار ،معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان و مسئولان شهرستان مراسم تکریم ومعارفه مدیر شبکه بهداشت  و درمان دهگلان برگزار شد

در این مراسم  فرزام بیدار پور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کردستان  اظهار داشت: شبکه بهداشت و درمان دهگلان از نظر ارائه خدمات  از 67 هزار نفر مردم تاکنون توانسته حداقل یکبار به 47 هزار نفر شهرستان خدمات ارائه دهد که این عدد از نظر ارائه خدمات مناسب است منتهی این عدد نسبت به میانگین  استانی مقداری کمتر است که باید  برای حل این مشکل با کمک هم عوامل موثر در آن را پیگیری و حل نماییم.
 وی افزود: بیمارستان و مراکز بهداشتی وشبکه بهداشت درمان متعلق به مردم شهرستان است و ین می طلبد که با کمک هم موارد و مشکلات را برطرف نماییم  و به جای اینکه در مقابل هم قرار بگیریم باید در کنار هم باشیم.
 بیدار پور گفت: طبق بررسی میانگین بار مراجعه ما از استاندارد کشوری بالاتر است در استاندارد کشوری بین 1/8 الی 2 بار در سال مراجعه می شود اما در شهرستان دهگلان در بعضی ماهها ¾ بار مراجعه می شود که این تعداد مراجعات  باعث خواهد شد که کیفیت خدمات پایین بیاید  و هم باعث برخوردهای نامناسب شود.
  معاون بهداشتی علوم پزشکی کردستان بیان کرد: با توجه به اینکه یک سری ایرادات در شهرستان وجود دارد که به استان و کشور برمی گردد که این یکی از نیازهای شهرستان است که در شهرستان جوابگو نبوده  و باید در سطح استان وکشور این نیازها بر آورده شود.
 وی افزود: متاسفانه ما آلان در شرایط توسعه ای نیستیم  واولویت ما حفظ شرایط موجود است که بتوانیم نیروها راحفظ کنیم ونیروها باید سعی کنند  خدمات را با کیفیت بالا تر وتخصصی تر  انجام دهند تا بار مراجعه مردم کم شود.
  جمال ارشدی فرماندار دهگلان در ادامه این مراسم با بیان اینکه در بحث توسعه یکی  از شاخصها شاخص سلامت است اظهار داشت: از نظر شاخص سلامت وضعیت شهرستان  اگر مقایسه شود در کل وضعیت مناسبی ندارد هرچند که توسط مدیران شیکه بهداشت در سنوات گذشته و حال تلاش شده  اما نیاز است  که شاخص سلامت شهرستان ارتقاء یابد.
 ارشدی گفت:تغییر مدیر در شهرستان نشانه ضعف مدیر نیست بلکه این تغییرات خواسته ومطالبات مردم شهرستان است  که در روند دموکراسی این روند طبیعی است ما از مدیر جدید انتظار داریم  در راستای ارتقاء سلامت شهرستان تلاش کند.
 فرماندار دهگلان از مدیران شهرستان انتظار می رود در زمان جابجایی کارنامه عملکرد خود را برای مردم به صورت واقعی و عینی ارائه دهند که در مدت خدمت چه کارهای برای مردم انجام داده اند.
در پایان مراسم از زحمات دکتر اسماعیلی تقدیر و دکتر جمال مدرس گرجی به عنوان مدیر جدید شبکه بهداشت و در مان دهگلان معرفی شد.

بازدید [ 295 ]
برچسب ها