اخبار بخشداری ها

بخشدار مرکزی دهگلان: مسلمانان جهان باید در راستای وحدت قدم بردارند

صلاح جعفری بخشدار مرکزی دهگلان ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت حضرت ختمی مرتبت و میلاد امام جعفر صادق (ع ) اظهار داشت: همه مسلمان باید درجهت وحدت مسلمین قدم بردارند و در این راه پیامبربزرگ اسلام را سرلوحه خودقرار دهند.
بخشدار مرکزی دهگلان: مسلمانان جهان باید در راستای وحدت قدم بردارند

صلاح جعفری بخشدار مرکزی دهگلان ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت حضرت ختمی مرتبت و میلاد امام جعفر صادق (ع ) اظهار داشت: همه مسلمان باید درجهت وحدت مسلمین قدم بردارند و در این راه پیامبربزرگ اسلام را سرلوحه خودقراردهند.

وی افزود: تنها شیاطین و دشمنان اسلام هستند که از تفرقه بین مسلمین سود می برندو بدون تردید یکی از عوامل بسیار مهم پیروزی بر مشکلات و مقاومت در برابر دشمنان وجود هماهنگی و همدلی جهان اسلام است.

جعفری با اشاره به تاثیر وحدت در پیروز ی انقلاب اسلامی ایران گفت:،به یقین بدون وحدت وهمدلی،درخت انقلاب به ثمر نمی نشست.

وی با بیان اینکه دشمنان اسلام خیرخواه مسلمانان نیستند و ذلت مسلمانان را می‌خواهند، گفت: دشمن از راه اختلاف و تفرقه قصد تضعیف اسلام را دارد چرا که تفرقه باعث ضعف و ناتوانی مسلمانان می‌شود که به سود دشمنان است و به همین دلیل به دنبال تفرقه بین شیعه و سنی هستند.

جعفری اتحاد را عاملی بسیار مهم در پیروزی در برابر داعش دانست و گفت: همه کسانی که باعث ایجاد اختلاف در بین مسلمانان می‌شوند حتی اگر از خود مسلمانان باشند به اسلام ضربه بزرگی می‌زنند.

بخشدارمرکزی دهگلان در پایان از نیروهای خدوم و اصحاب رسانه که در راستای خدمت به جامعه اسلامی قدم برمی دارند تشکر و قدر دانی نمود.

 

بازدید [ 1098 ]
برچسب ها

مطالب مرتبط