اخبار

بدرقه داور و مربی بین المللی ورزشی دهگلانی به مقصد کشور مالزی توسط فرماندار شهرستان

امجد محمدی پیشکسوت کاراته و داورکاراته کای کردستانی برای شرکت در دوره هماهنگی داوران بین‌المللی با بدرقه رسمی فرماندار، مردم و مسئولان دهگلان عازم مالزی شد
بدرقه داور  و مربی بین المللی  ورزشی دهگلانی به مقصد کشور مالزی توسط فرماندار شهرستان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: کوهسار دادور با اشاره به اعزام  داور دهگلانی به مالزی جهت شرکت در دوره هماهنگی داوران بین‌المللی، افزود: در این دوره امجد محمدی  به عنوان تنها نماینده غرب کشور جهت حضور در این دوره عازم مالزی شدند.

وی افزود: دولت تمام قد از پیشکسوتان و چهره های ورزشی حمایت می کند. و پیشکسوتان عرصه ورزش، الگوی پهلوانی و اخلاق مداری برای جوانان و قهرمانان فعال در این عرصه هستندو باید از آنها حمایت شود.

امجد محمدی در طول ۱۸ سال فعالیت و مربیگری توانست بیش از سه هزار شاگرد را آموزش دهد و کاراته دهگلان به عنوان قطب کاراته کشور و استان  معرفی کند. و همچنین بیش از ۳۰ مدال بین اللملی و جهانی و چندین مدال ملی و بیش از ۲ هزار مدال کشوری سبکی، استانی و منطقه ای و حضور در لیگهای دسته یک و برتر کشور و ده ها عنوانهای دیگر را کسب کند.

 امجد محمدی در حال حاضر دارای کمربند مشکی دان ۶ و مربی درجه یک ملی و داور ممتاز ملی که اواخر سال ۹۷ جزء داوران قبولی جهت شرکت در دوره ارتقا رتقا درجه آسیایی که اول اردیبهشت ۹۸ در کشور مالزی برگزار می شود انتخاب شد .

 

بازدید [ 395 ]
برچسب ها