اخبار

فرماندار دهگلان

برای تکمیل 71پروژه نیمه تمام در دهگلان 96 میلیارد تومان اعتبار لازم است

فرماندار دهگلان گفت: برای تکمیل 71پروژه نیمه تمام در این شهرستان 96 میلیارد تومان نیازاست که اعتبارات شهرستانی جوابگو نیست.
برای تکمیل 71پروژه نیمه تمام در دهگلان 96 میلیارد تومان اعتبار لازم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دهگلان، جمال ارشدی در گفتگو با خبر نگار خبر گزاری صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: اکنون در این شهرستان 71 پروژه نیمه تمام موجود است که برای تکمیل و راه اندازی آن به 96 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی گفت: اعتبارات شهرستانی جوابگو نیست و با ید از طریق اعتبارات جهشی نسبت به تکمیل و راه اندازی این پروزه اقدام کرد.

فرماندار دهگلان با اشاره به پروژه نیمه تمام در این شهرستان گفت: کتابخانه عمومی شهر دهگلان ،کانون شهید مطهری ،تصفیه خانه فاضلاب شهری ،مدرسه 12کلاسه شهر دهگلان ،پروژه تامین آب شرب شهر بلبان آباد ، کنار گذار دهگلان ،شبکه پایاب سد سنگ سیاه دهگلان که در دو مراحله در حال اجراست.

وی در ادامه گفت: کل اعتبارات شهرستان دهگلان 27 میلیارد تومان است.

وی در مورد مشکلات حوزه بهداشت درمان شهرستان دهگلان گفت: یکی از مطالبات مردم راه اندازی تجهیزات بیمارستانی در بیمارستان شهدای شهرستان دهگلان است که با رایزانی های با رئیس دانشکاه علوم پزشکی استان شده است در آینده نزدیک شاهد تحولات تازه در حوزه بهداشت درمان شهرستان خواهیم بود.

ارشدی گفت: متاسفانه اکنون بیمارستان دهگلان فاقد امکانات بیمارستانی است و مردم شهرستان برای بعضی خدمات بهداشتی و درمانی به شهرستان های همجوار مراجعه می کنند که از مطالبات بحق مردمی است که باید تجهیزات بیمارستانی در بیمارستان شهدای دهگلان استقرار یابد.

وی در مورد مشکلات حوزه راه روستائی در این شهرستان گفت: اکنون در این شهرستان 11 پروژه راه روستائی داریم که راه روستائی سعیدآباد یکی از پروژه های تعریف شده در حوزه راه که متاسفانه تا کنون هیچ یک از پیمانکاران و شرکت های راه سازی تمایل به قبول پروژه را ندارند.

وی قول داد: پروژه راه روستائی سعیدا آباد در آینده نزدیک تعییین تکلیف می شود و در سال جاری نیز این پروژه اجرا خواهد شد.


بازدید [ 536 ]
برچسب ها