اخبار

برپایی میز خدمت در روستای سلسله دهگلان

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی و با حضور فرماندار دهگلان میز خدمت در روستای سلسله دهگلان جهت رفع مشکلات مردم روستا برگزار شد.
برپایی میز خدمت در روستای سلسله دهگلان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری: جمال ارشدی فرماندار دهگلان از ادامه‌ طرح ابتکاری میز خدمت در همه روستاهای شهرستان خبر داد و افزود: دیدار چهره به چهره و گفتگوی مستقیم مدیران با  مردم از نعمت‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی است و مسئولین با آمدن به روستاها و گفتگو با مردم، مشکلات و نیازمندی‌ها را به صورت میدانی بررسی خواهند کرد.


ارشدی گفت: همه موارد مطرح شده از خواسته‌های به حق مردم این روستا است که از مدیران ادارات حاضر در جلسه خواست با جدیت موارد خواسته شده را پیگیری و هر جا نیاز به مکاتبه و دیدار حضوری با مدیران استانی است، شخصا برای تسریع در پیگیری امور ورود خواهم کرد.

فرماندار دهگلان ضمن مقایسه خدمات صورت گرفته قبل و بعد از انقلاب اظهارکرد: روستاهای ما، بعد از انقلاب از تمامی زیرساخت های ضروری از جمله اجرای طرح هادی، آب، برق و گاز بهره مند شدند.


وی با اشاره به جایگاه روستا در تولید مایحتاج کشور وتاکید به توجه ویژه روستاها در راستای ارائه تسهیلات و اشتغالزایی گفت: این تسهیلات و برنامه ها در راستای جلوگیری از مهاجرت و اجرای طرح روستاهای بیکار و استفاده از ظرفیت های روستایی صورت می گیرد.

بازدید [ 479 ]
برچسب ها