اخبار

حضور گسترده مردم دهگلان در اجلاسیه شهدای شهرستان

برگزاری اجلاسیه 5400 شهید استان در شهرستان دهگلان

اجلاسیه بزرگداشت سرداران و 5400 شهید استان، مورخ 97/12/20 با حضور جمعی از میهمانان استانی و کشوری، مدیران و رؤسای ادارات و نهادهایی انقلاب اسلامی سطح شهرستان و نیز جمعی از خانواده های معزز شهدای شهرستان با سخنرانی سردار سرتیپ دقیقی فرمانده ارشد سپاه پاسداران و اجرای برنامه های تجلیل از شهدا بعنوان اسوه های ایثار و مقاومت برگزار گردید.
برگزاری اجلاسیه 5400 شهید استان در شهرستان دهگلان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: سردار حسین دقیقی مشاور عالی سپاه امروز برای شرکت در اجلاسیه شهدای دهگلان به این شهرستان سفر کرده است. به گفته روابط عمومی سپاه کردستان این اجلاسیه در راستای کنگره 5400 شهید کردستان که سال آینده در سنندج برگزار می‌شود، انجام شده است.

سردار دقیقی امنیت امروز را مدیون خون شهدایی دانسته که در روزهایی که ملت ایران در تنگنا و سختی قرار داشتند خون خود را فدای امنیت و آسایش آنها کردند.

این فرمانده عالیرتبه سپاه، دهگلان را قدمگاه شهدایی همچون صیاد شیرازی، شهرامفر و بروجردی عنوان کرده و گفته است که ضد انقلاب روی شهر دهگلان حساسیت زیادی داشته و می‌خواسته آنجا را پایگاه سلفی گری قرار دهد اما روحانیت آگاه و بیدار مانع از این موضوع شدند و با و به مردم آگاهی دادند و آنها را نسبت به ماهیت این گروه تکفیری آگاه کردند.

دقیقی به شیوه جدید دشمن برای مقابله با اسلام اشاره کرده و گفته است، دشمن با پرچم لا اله الا الله وارد عمل شده و به نام اسلام در برابر اسلام ایستاده است و به دنبال ایجاد تفرقه در ملت واحد اسلام است.

بازدید [ 392 ]
برچسب ها