اخبار

برگزاری اولین مجمع سلامت شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

برگزاری اولین مجمع سلامت شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

دکتر جمال ارشدی فرماندار دهگلان در اولین مجمع سلامت شهرستان که در سالن کانون شهید مطهری با حضور دکتر کندایی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی کردستان و جمعی از مسئولین شهرستان و خیرین سلامت برگزار شد ، گفت: جامعه ای که سلامت روحی و روانی لازم رانداشته باشد مطمئنا جامعه ای بیمار است، پس ما موظفیم سمت توسعه سلامت حرکت کنیم تا جامعه سلامت و موضوعات روحی و روانی را داشته باشد. برای حرکت به سمت تعالی سلامت،می طلبد که همه دستگاهها خود را مکلف کنند در بحث سلامت دخیل شوند.
وی ادامه داد : امروزه یکی از نیاز های اصلی حوزه سلامت، اجتماعی شدن سلامت است. مشارکت همه نهادهای جامعه و حتی آحاد مردم، در حفظ و توسعه سلامت امری اجتناب ناپذیر است .
دکتر ارشدی افزود: نداشتن بیماری، صرفا سلامت نیست بلکه داشتن آرامش روحی وروانی، رفاه ونشاط نیز از دیگر ابعاد سلامت بوده وجامعه ای سالم است که همه جنبه های زندگی فرد استاندارد و سالم باشد .
فرماندار شهرستان دهگلان اضافه کرد: مقوله سلامت، یک موضوع همگانی است و در این مجمع، همه باید سهم خود را به خوبی ایفا کنند تا در ارزیابی سالانه بتوان پیشرفت‌های حاصل از این مشارکت عمومی را در جامعه مشاهده کرد.

بازدید [ 635 ]
برچسب ها