اخبار

از حضور کار آفرین و سرمایه گزار در شهرستان استقبال کرده و از کسانی که در حال حاضر در شهرستان حضور دارند تشکر می کنم و از آنها حمایت خواهیم کرد

برگزاری جلسه رفع مشکلات واختلاف یکی از معدن داران و مردم روستای میمون آباد

جلسه بررسی مسائل و مشکلات معدن سنگ آهن غلام آباد با حضور رییس و عوامل اجرایی معدن و نمایندگان اعضای شورای تامین شهرستان و دهیار و شورای روستای میمون آباد به ریاست دادور فرماندار دهگلان در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید
برگزاری جلسه رفع مشکلات واختلاف یکی از  معدن داران و مردم روستای میمون آباد

به گزارش روابط عمومی فر مانداری: در این جلسه فرماندار بیان نمود: هدف از تشکیل این جلسه توافق ‌، مصالحه،  و رسیدن به نقطه ی مشترکی بین مقدورات و انتظارات منطقی و همچنین درخواستهای اهالی روستای میمون آباد و ادامه فعالیتهای معدن مورد نظر می باشد.

وی افزود: قبل از اینجانب جلسات متعددی در این راستا تشکیل شده و فرمانداری به عنوان دستگاه حاکمیتی و بنده به عنوان فرماندار شهرستان از طرفی از کارفرما ، سرمایه گزار و کار آفرین واز طرف دیگر  از شهروندان شهرستان حمایت خواهم کرد و در این جلسه با استفاده از نظرات سازنده اعضای محترم به نقطه مشترک و توافقی بین مجریان و مدیر عامل معدن و اهالی روستا خواهیم رسید.
 وی  در ادامه افزود: وقتی شهرستانی در مسیر توسعه و پیشرفت قرار می گیرد بایستی  ظرفیتهای خدادادی آن شهرستان به نحو احسن مورد استفاده قرار گیرد و این نحو احسن تعریف خاص خودش خواهد داشت یعنی به گونه ای استفاده شود که هم منابع طبیعی و هم منابع محیط زیست مورد توجه قرار گرفته و دچار کمترین آسیب ممکن شوند. وهم برای شهروندان تولید ثروت ومنجر به اشتغال ومعیشت پایدار شود.
فرماندار شهرستان با اشاره به حمایت از سرمایه گذار عنوان نمود: در راستای حمایت و در جهت رفع مشکلات اهالی روستا و معدن داران همکاری لازم را خواهیم داشت. از حضور کار آفرین و سرمایه گزار در شهرستان استقبال کرده و از کسانی که در حال حاضر در شهرستان حضور دارند تشکر می کنم و از آنها حمایت خواهیم کرد و معتقد هستیم به کمک این بزرگواران می توانیم با اجرای فازهای زنجیره تولید مانند کنسانتره  به تدریج  از خام فروشی فاصله بگیریم .

 

بازدید [ 374 ]
برچسب ها