اخبار

برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مراسم جشن پدران آسمانی در شهرستان دهگلان با حضور معاون فرماندار

جلسه هماهنگی مراسم جشن پدران آسمانی به مناسبت میلاد حضرت علی (ع) با حضور ادارات ذیربط و معاون فرماندار در سالن جلسات فرمانداری دهگلان برگزار شد.
برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری مراسم جشن پدران آسمانی در شهرستان دهگلان با حضور معاون فرماندار

محمدی معاون فرماندار شهرستان دهگلان  در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی جشن پدران آسمانی ضمن تبریک سال جدید و تاکید به شعار سال از سوی مقام معظم رهبری تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی اظهار داشت: در حقیقت  نامگذاری سال به معنی حمایت از تولیدات داخلی، ایجاد اشتغال و رفع بیکاری است و ما باید در راستای اجرایی نمودن این شعار در سال 97 مبارزه با کالای قاچاق و قطع مصرف کالای خارجی را ترویج دهیم.
وی با اشاره به برگزاری جشن پدران آسمانی (پدران شهدا) که به مناسبت میلاد حضرت علی (ع)  در شهرستان دهگلان  برگزار می شود این روز را تجدید میثاق با آرمانهای شهدا در کنار فرزندان آنها دانست و عنوان داشت فرزندان شاهد در کنار هم جمع شده و با نثار گل  آن روز را جشن می گیرند.
وی با اشاره به برگزار جشن پدران آسمانی با حضور خانواده های شهدا گفت: رمز پایداری انقلاب اسلامی ایران مرهون جانفشانی شهدا و صبر و تحمل خانواده های آنان است.
معاون فرماندار دهگلان افزود: این مراسم روز پنجشنبه 16 فروردین 97 در گلزار شهدای دهگلان با همت بنیاد شهید و امور ایثار گران و با حضور پدران، فزرندان شهدا و مسئولان شهرستان برگزار خواهد شد.
محمدی گفت:امسال هم مانند سال‌های گذشته برگزاری این برنامه از سوی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در برنامه کاری قرار دارد تا بار دیگر فرزندان شهدا روز پدر را در کنار هم جشن بگیرند.

بازدید [ 755 ]
برچسب ها