اخبار

در آستانه هفته دولت

برگزاری دومین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان در سال 1396

نظری فرماندار دهگلان در این جلسه ضمن تبریک فر رسیدن هفته دولت با اشاره به توصیه های 10 گانه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور دوازدهم گفت: در مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهوری تمام قوا با عزت و احترام شرکت کردند و این اتحاد و یکپارچگی مسئولان با تاسی از آرمان های امام راحل (ره) و فرامین رهبر معظم انقلاب تداوم خواهد یافت.
برگزاری دومین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان در  سال 1396

نظری فرماندار دهگلان  در این جلسه ضمن تبریک فر رسیدن هفته دولت با اشاره به توصیه های 10 گانه مقام معظم رهبری به رئیس جمهور دوازدهم گفت: در مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهوری تمام قوا با عزت و احترام شرکت کردند و این اتحاد و یکپارچگی مسئولان با تاسی از آرمان های امام راحل (ره) و فرامین رهبر معظم انقلاب تداوم خواهد یافت.

آقای نظری ادامه داد: این مراسم نشانگر عزت و اقتدار نظام و بیانگر این نکته مهم است که ایران اسلامی با اقتدار و اتحاد کلمه در جهان امروز حرف زیادی برای گفتن دارد.

نظری بیان کرد: حضور سران و نمایندگان بیش از 100 کشور جهان در مراسم تحلیف رئیس جمهوری نشان داد که جمهوری اسلامی ایران کشوری با ثبات بوده که به دنبال تعامل سازنده با جهان است.

آقای نظری با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران را نمی شود منزوی کرد، بلکه موجب انزوای خودشان است، ادامه داد: حفظ وحدت و انسجام بین مسئولان پیام بزرگ دیگر مراسم های تنفیذ و تحلیف رئیس جمهور بود.

وی در ادامه با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت گفت: هفته دولت زمانی مناسب برای ارائه عملکرد دولتمردان و اطلاع رسانی به مردم است و تمام مدیران دستگاه اجرایی باید عزم ملی،دینی و میهنی  خود را برای خدمت خالصانه و بی منت به مردم که کانون اصلی قدرت نظام هستند،جزم کنند.

 نظری ضمن گرامیداشت26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، با بیان اینکه آزادگان نماد مقاومت، ایثار و ایستادگی ملت ایران هستند گفت: دشواری، صبر و استقامت عزیزان آزاده در طول دوران طاقت فرسای اسارت باعث خلق حماسه های جاودان و ماندگار گردید.
وی با اشاره به شیطنت‌ها و توطئه‌های حامیان استکبار در منطقه گفت: قطعاً انسجام و حرکت در مسیر فرمایشات رهبری بیش از هر زمان دیگری نیاز است و باید با «وحدت و یکدلی» در خدمت به مردم گام برداریم.
فرماندار شهرستان دهگلان با اشاره به تأکیدات معظم‌له مبنی بر اینکه از حرف مخالفان برآشفته نشویم؛ خطاب به حاضرین در جلسه تصریح کرد: باید بین مردم باشیم؛ حرف‌های آنان را گوش بدهیم و شفافیت در اقدامات و توجیه افرادی که به ما مراجعه می‌کنند ضروری است.
وی با بیان اینکه مردم پشتوانه عظیم نظام هستند؛ گفت: باید قدر مردم را بدانیم و از مراجعات آنها برآشفته نشویم و در چارچوب قانون پاسخگوی مشکلات آنان باشیم.
نظری در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به مشکلات شهرستان افزود: همه دستگاه‌های اجرایی در حد توان خود در برطرف کردن معضل بیکاری، ایجاد اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی مردم همت و تلاش کنند و مدیران شهرستان دهگلان منویات رهبر معظم انقلاب را سرمشق کارهای خود قرار بدهند
وی اظهار کرد: مدیران اگر منویات رهبر معظم انقلاب را سرمشق کارهای خود قرار بدهند رضایت‌مندی مردم ایجاد می‌شود و این نتیجه ارزشمند به اقتدار نظام کمک می‌کند.
فرماندار شهرستان دهگلان گفت: ادارت شهرستان در هفته دولت برای بیان خدمات ارائه شده از تمام امکانات! از جمله رسانه‌ها، نصب بنر و ارتباط چهره به چهره با مردم و NGOها استفاده کنند.
فرماندار شهرستان دهگلان خاطر نشان کرد: لازم است مدیران، ردیف‌های بودجه را مطالعه کنند تا سهم این شهرستان با توجه به جدیدالتأسیس بودنش بهتر دیده شود.
وی تأکید کرد: برخی ادارات باید جدی‌تر طرح‌های عمرانی از جمله پروژه‌های روستایی، آبرسانی و  ورزشی را پیگیری کنند.

 

 

 

دومین جلسه شورای اداری سال 1396

بازدید [ 761 ]