اخبار بخشداری ها

برگزاری شورای اداری بخش بلبان آباد با حضور فرماندار و با موضوع معارفه شهردار جدید شهر بلبان آباد

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این جلسه بخش بلبان آباد را یکی از پتانسیل های اصلی در زمینه توسعه اقتصادی و کشاورزی شهرستان دانست و گفت: این بخش از پتانسیل مناسب برخوردار بوده و نسبت به بخش مرکزی توسعه یافته تر است.
برگزاری شورای اداری بخش بلبان آباد با حضور فرماندار و با موضوع معارفه شهردار جدید شهر بلبان آباد

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در  این جلسه بخش بلبان آباد را یکی از پتانسیل های اصلی در زمینه توسعه اقتصادی و کشاورزی شهرستان دانست و گفت: این بخش از پتانسیل مناسب برخوردار بوده و نسبت به بخش مرکزی توسعه یافته تر است.
وی ضمن گلایه مردم بلبان آباد از پیدا نکردن چهره شهری بلبان  آباد گفت: همه ما باید با همکاری همدیگر در ارتقاء و پیشرفت این شهر و ایجاد بسترهای  سرمایه گذاری تلاش کنیم که شهر رونق بگیرد.
نظری ضمن اشاره به بحث فاضلاب شهر بلبان آباد گفت: در کمیته برنامه ریزی استارت آن زده شده  و اگر بتوانیم از منابع ملی استفاده کنیم که این مشکل حل شود در واقع بخشی از زیر ساخت این شهر حل شده است.
فرماندار دهگلان در ادامه  گفت: این بخش از لحاظ شاخص گاز رسانی 99 درصد روستاهای آن از نعمت گاز برخوردارند و مشکل آب شرب بعضی روستاهای  آن نیز  در حال حل شدن است.
وی ضمن تاکید برسلامت اداری و تکریم ارباب رجوع گفت: مردم خواستار شفاف سازی هستند که اگر رعایت شود  اعتماد مردم خود به خود جلب خواهد شد.
در پایان این جلسه هادی محمدی از سوی فرماندار شهرستان دهگلان به عنوان  شهردارجدید بلبان آباد معرفی و از شهرام محمدی شهردار سابق این شهر تقدیر شد.

بازدید [ 1334 ]
برچسب ها

مطالب مرتبط