اخبار

برگزاری مراسم جشن میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

برگزاری مراسم جشن میلاد امام حسین (ع) و روز پاسدار در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

ماموستا محمدی امام جمعه دهگلان در این مراسم با تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و میلاد امام حسین (ع) اظهار داشت: امام حسین (ع) پاسدار و حافظ حق و معنویت بود که امروز پاسداران جمهوری اسلامی ایران به این امام اقتدا کردند و می خواهند پاسدار  و حافظ  دین و ارزش ها ی اسلامی باشند.
وی افزود: امام حسين(ع) بزرگ پاسداري است كه با نثار همه هستي خود از اسلام و قرآن دفاع كرد و با فداكاري بي نظيرش درس آزادگي و عزت را برای همیشه تاریخ به  آزادگان جهان آموخت.
امام جمعه دهگلان با اشاره به جایگاه والای حضرت امام حسین (ع) در اسلام اشاره کرد و گفت: یکی از بزرگترین ویژگی های حضرت امام حسین (ع) پاسداری از اسلام است که در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نکردند و این خدمات ارزنده بر کسی پوشیده نیست.
وی افزود: ماه شعبان یکی از پر فضیلت ترین و پر ثواب ترین ماه های سال است، در این ماه اعیادی وجود دارد که هر یک از آنان مهم و از ارزش های بسیار بالایی برخوردار است.
ماموستا محمدی خاطر نشان کرد: در نظام جمهوری اسلامی نیز پاسداران عزیز نقش امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان را ایفا می کنند و باید با هوشیاری ادامه دهنده راه شهیدان باشند.
امام جمعه دهگلان بابیان اینکه پاسداری یک فرهنگ است گفت: امروز هر کس در هر مقام و لباسی که باشد اگر از انقلاب و دستاوردهای نظام دفاع  کند پاسدار اسلام و انقلاب است و بایستی تلاش کنیم تا که این فرهنگ در جامعه همه گیر شود.

بازدید [ 663 ]
برچسب ها