اخبار

برگزاری مراسم گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این مراسم که در محل حسینه دهگلان برگزار شد،ضمن تبریک هفته وحدت، سالروز میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و میلاد حضرت امام جعفر صادق (ع) و تشکر از حضور مردم و مسئولین مسئولین شهرستان گفت: رسول اکرم (ص) پیامبر نور و رحمت است و این ایام به یمن و برکت میلاد سرور کائنات و با تدبیر و درایت حضرت امام (ره) هفته وحدت نام نهاده شده است.
برگزاری مراسم گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

 نظری فرماندار شهرستان دهگلان ضمن تبریک  هفته وحدت، سالروز میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص) و میلاد حضرت امام جعفر صادق (ع) و تشکر از حضور مردم و مسئولین مسئولین شهرستان گفت: رسول اکرم (ص) پیامبر نور و رحمت است و این ایام به یمن و برکت میلاد سرور کائنات و با تدبیر و درایت حضرت امام (ره) هفته وحدت نام نهاده شده است.
وی اذعان داشت : امنیت ، آرامش و توسعه جوامع بشری رهاورد وحدت است و الحمدلله این سنت نبوی توسط حضرت امام خمینی (ره) در کشور و دنیای اسلام با عنوان هفته وحدت که نماد بصیرت و الفت اسلامی است پایه گذاری و عرضه شده است .
نظری همچنین اظهار داشت؛ جهان اسلام در شرایط کنونی بیش از هر زمان دیگری به وحدت و همدلی برای مقابله با سلطه طلبی استکبار جهانی نیازمند است.
فرماندار شهرستان دهگلان هفته وحدت را تجلی اتحاد و یکپارچگی ملت ایران اسلامی دانست و اظهار کرد: ملت تعلیم یافته مکتب و دینی است که تفرقه را هرگز نمی‌پذیرد و ما باید با اتحاد و همدلی و وحدت و یکپارچگی، به توصیه دین عمل بکنیم.
وی اختلاف افکنی بین مسلمانان را از جمله ترفندهای دشمنان خواند و افزود: دشمنان با تعصبات جاهلانه خودشان می خواهند تخم اختلاف و تفرقه را در کشورهای اسلامی بپراکنند و هدفی جز نفوذ در بین مسلمانان را در سر نمی پرورانند.


بازدید [ 1024 ]
برچسب ها