اخبار

برگزاری همایش تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان دهگلان

برگزاری همایش تجلیل از آزادگان سر افزار شهرستان دهگلان با حضور فرماندار شهرستان، خانواده های محترم جانباز، آزادگان و ایثارگران و مسئولان شهرستان دهگلان در کانون شهید مطهری
برگزاری همایش تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان دهگلان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: فرماندارضمن تبریک این روز به یادماندنی و غرور آفرین برای انقلاب اسلامی بیان نمود: امروز یادآور بازگشت سرافرازانه و غرور آفرین مردان و زنان آزاده به کشور در تاریخ ۲۶ مرداد ۱۳۶۹ است. و فرصتی است برای مرور رشادت های این غیور مردان و زنان است. این رزمندگان سال ها در اسارت رژیم بعث عراق بودند.  که در این روز قدم به خاک میهن اسلامی خود گذاشتند. آزادگان با ایمان راسخ خود در برابر همه فشارهای جسمی و روحی دشمنان ایستادند و روابط اجتماعی جامعه کوچک اردوگاهی خود را بر پایه اخلاق حسنه بنا نهادند و از شکنجه های مزدوران بعث هراسی به خود راه ندادند.

وی افزود: آزادگان صبورتر از سنگ‌ صبور و راضی ترین کسان به قضای الهی بودند. آزاده نامیده شدند چون از قید نفس و نفسیات رهایی یافته بودند. نه تنها استقامت آزادگان در اردوگاه های رژیم بعث، بلکه صبر و پایداری خانواده های این عزیزان ستودنی است.عرصه پر برکت دفاع مقدس صحنه حضور مردان و زنان با ایمانی بود که با پیروی از تعالیم اسلامی و تحت رهبری حضرت امام توانستند حماسه ای به یاد ماندنی و جاودانه از خود به یادگار بگذارند. و بر عهد خویش با خون شهیدان پایبند ماندند.

وی در ادامه افزود: بی شک سال ها استقامت این سرو قامتان تاریخ باعث شد که آنان امروز بیشتر از هر فرد دیگری در مسیر سربلندی ایران اسلامی الگو، اسوه و افتخار میهن خویش باشند. و اما پیام آنها به ما مدیران،  پیام آزادگی و رهایی از قید ظواهر، تشریفات، بی میلی از اسراف و حساسیت نسبت به امانت بیت المال خدمتگزاری بیشتر به مردم در عمل کرده است.

 فرماندار در پایان افزود: خوشبختانه بیشتر مدیران دل در گرو ایران اسلامی و متعهد به نظام هستند و این به معنای این است که مدیر ناکارآمد و کم کار نداریم که ان شاءالله آنها هم اصلاح شده و یا غزل می شوند.

 

بازدید [ 178 ]
برچسب ها