اخبار

برگزاری همایش فصلی ناظرین شورای نگهبان شهرستان دهگلان

برگزاری همایش فصلی ناظرین شورای نگهبان شهرستان دهگلان با حضور فرماندار و حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا میرزایی قائم مقام هیئت نظارت استان در کانون شهید مطهری دهگلان
برگزاری همایش فصلی ناظرین شورای نگهبان شهرستان دهگلان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: فرماندار شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان باهنر و رجائی و تبریک هفته دولت بیان نمود: در جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک حکومت مردم ستلار دینی  اداره کشور به اتکاء آراء عمومی انجام می گیرد و براساس انتخابات و رای ملت، انتخاب رییس جمهور ، نمایندگان مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی  ،  وشوراهای شهر روستا انتخاب می شوند   در این چهل ساله انقلاب همه ما شاهد اجرای این اصل بوده ایم.

وی افزود: وظیفه صیانت از اجرای احکام اسلام و عدم مغایرت قوانین مصوبه مجلس با قوانین احکام اسلامی و نظارت بر انتخابات بر عهده شورای محترم نگهبان گذاشته شده است و اگر نبود، دلسوزی  ، تعهد ، امانتداری در وزارت کشور ودر افراد با اخلاصی مانند شما ناظرین گرامی  چه بسا انتخابات در جمهوری اسلامی ایران به این سلامت، صلابت و قانون مداری اجرا نمی شد. وزارت کشور و شورای نگهبان در بعدی از نگاه لازم و ملزوم وومکمل همدیگر هستند . نه رقیب هم و بارها شاهد این تشریک مساعی، هم اندیشی و با هم کار کردن بوده ایم و با خروجی آن ثبات و اقتداری در داخل همپای اقتدار  در جهان  ودر منطقه  در داخل  کشور وجود  دارد.

وی در ادامه افزود: بنده به عنوان خدمت گذار مردم و فرماندار شهرستان دهگلان از شما بزرگواران، برادران و خواهران گرامی سپاسگزاری می کنم بخاطر تمام زحماتی که در این راستا تقبل کرده اید. ناظرین شورای نگهبان دارای تدین، اخلاص و تعهد می باشند و هیچ گاه منافع گروهی و حزبی را بر منافع عمومی و کشور ترجیح ندادند. برابر شعار امسال انتخابات یعنی  گام دوم انقلاب ،  قانون مداری و بی طرفی و انسجام ملی ان شاءالله در وزارت محترم کشور، استانداری محترم و همکاران ما در فرمانداری، بخشداری و شعب با کمک شما انتخاباتی سالم  مثل گذشته، قانون مدار، پر شور و متناسب با این مقطع زمانی کشور برگزار خواهیم کرد.

وی در پایان افزود: به افرادی که به عنوان کاندیدا قصد دارند وارد صحنه انتخابات شوند از همین ابتدا به ساکن توصیه می کنم با قانون مانوس شده و برابر قانون انتخابات در چهارچوب قانون تبلیغات خودشان را ارائه دهند. انتظار داریم برنامه عملکرد و فعالیت خودشان را بیان کنند واز سیاهنمایی ونا انید کردن مردم پرهیز کنند. . چون دولت در جایگاه پاسخگویی به ملت راهی ندارد جز روشنگری. قطعا فعالیت کاندیداها محترم، کسانی که وارد صحنه می شوند از همین حالا مستند سازی می شود هم توسط مجریان انتخابات، هم توسط هیئت نظارت . البته در موعد مقرر یکسان برای همه آنها زمینه انجام  تبلیغات  و معرفی  فراهم خواهد شد.

 

بازدید [ 351 ]
برچسب ها