اخبار

برگزاری پنجمین جلسه شورای پدافند غیرعامل با ریاست فرماندار و شورای فرعی پدافند غیرعامل(پ-غ-ع) شهرستان و اعضای کارگروه های 11گانه (پ-غ-ع)

برگزاری پنجمین جلسه شورای پدافند غیرعامل با ریاست فرماندار و شورای فرعی پدافند غیرعامل(پ-غ-ع) شهرستان و اعضای کارگروه های 11گانه (پ-غ-ع)
برگزاری پنجمین جلسه شورای پدافند غیرعامل با ریاست فرماندار و شورای فرعی پدافند غیرعامل(پ-غ-ع) شهرستان و اعضای کارگروه های 11گانه (پ-غ-ع)

 

گزارش جلسه شورای فرعی (پ غ ع)

      با عنایت به موقعیت کنونی  و خاص منطقه ، حمله تروریستی آمریکای جنایتکار در بامداد روز جمعه گذشته به خودروی حامل سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی  و شهادت مظلومانه ایشان  و همرزمان دلاورش و معاون شاخه نظامی حشدالشعبی عراق ابومهدی المهندس و پاسخ قاطع ، شدید، کوبنده و انقلابی ایران در بامداد 18/10/98 روز سه شنبه و حمله موشکی به پایگاه نظامیان آمریکا در کشور عراق  و به هلاکت رسیدن بیش از 80 نظامی این کشور در این پاسخ کوبنده کشور ایران ، در راستای فرامین مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) در حوزه دفاعی  و امنیتی .

لذا با دستور فرماندار محترم مبنی بر برگزاری جلسه اضطراری  و فوری پدافند غیر عامل در حوزه (قرارگاه زیستی قرارگاه سایبری بیوتروریسم پدافند کالبدی پدافند شیمیایی ) کلیه اعضای شورای پدافند غیر عامل شهرستان راس ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخ 18/10/98 در محل سالن جلسات فرمانداری حضور یافتند .

- دستور کار جلسه :

  • 1-کلیه اعضای شورای پدافند غیر عامل شهرستان و مسولان کارگروه های 11 گانه قرارگاه زیستی  ،  سایبری ، بیوتروریسم، کالبدی و شیمیایی آمادگی  خود و نیروهای تحت الامر را گزارش دهند .
  • 2-ارائه اصول کلی قرارگاه زیستی در شهرستان با عنایت به لزوم آمادگی کلیه اعضای شورای (پ غ ع)
  • 3- ارائه برنامه های کلی فرماندار محترم و رئیس شورای فرعی (پ غ ع) در راستای آمادگی مدیر  ادارات و ارگانها  و نیروها و کارکنان تحت الامر .

کلیه مدیران حوزه قرارگاه زیستی در راستای پیشگیری از تحریکات روانی مردم در زمینه حمله احتمالی دشمن فرهنگسازی نموده و نظارت کامل بر نحوه خدمات رسانی را در دستور کار خود قرار دهند . مسول محترم اداره صمت رئیس محترم اتاق اصناف رئیس محترم تعاون روستائی   مدیر محترم جهادکشاورزی ،  با ابلاغ به بازرسان خود و همچنین با بکارگیری نیروهای داوطلب  از اتاق اصناف دهگلان  از بازرسیها و خدمات و فعالیت های خود گزارش مستند تهیه و به دبیر شورای پدافند غیر عامل فرمانداری کتبا اعلام نمایند

کلیه مدیران حوزه قرارگاه زیستی در راستای پیشگیری از تحریکات روانی مردم در زمینه حمله احتمالی دشمن فرهنگسازی نموده و نظارت کامل بر نحوه خدمات رسانی را در دستور کار خود قرار دهند . مسول محترم اداره صمت رئیس محترم اتاق اصناف رئیس محترم تعاون روستائی   مدیر محترم جهادکشاورزی ،  با ابلاغ به بازرسان خود و همچنین با بکارگیری نیروهای داوطلب  از اتاق اصناف دهگلان  از بازرسیها و خدمات و فعالیت های خود گزارش مستند تهیه و به دبیر شورای پدافند غیر عامل فرمانداری کتبا اعلام نمایند .

کلیه مدیران دو حوزه قرارگاه زیستی سایبری در راستای پیشگیری از اقدامات خرابکارانه و احتمالی دشمن و همچنین تحریکات روانی مردم اصول کلی  و پدافندی درون سازمانی خود را در جهت صیانت از تاسیسات و تجهیزات خدمات عمومی به مردم  را در دستور کار قرار دهند . و در صورت مشاهده و گزارش هرگونه موارد غیر واقع و مشکوک ، این امور را به فرمانداری  و دبیر شورای فرعی پدافند غیر عامل اعلام نمایند .

 

بازدید [ 96 ]
برچسب ها