اخبار

فرماندار دهگلان در ششمین همایش کارگزاران بیمه اجتماعی کشاورزی

تاکید فرماندار دهگلان بر مناطق روستایی به عنوان قطب تولید و خود کفایی

فرماندار دهگلان در ششمین همایش کارگزاران بیمه اجتماعی کشاورزی بر لزوم توجه به روستا به عنوان قطب تولید و خود کفایی تاکید کرد.
تاکید فرماندار دهگلان بر مناطق روستایی به عنوان قطب تولید و خود کفایی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: در این همایش ارشدی فرماندار دهگلان اظهار داشت: امروزه برنامه ریزی و مدیریت در مناطق روستایی که بر عهده دهیاری ها می باشد بایستی به گونه ای تنظیم شود که علاوه بر ارائه خدمات مناسب به توسعه اجتماعی  و افزایش نقش مردم در اجرای برنامه های مختلف نیز منجر شود.

فرمانداری دهگلان بر لزوم توجه بیشتر به مناطق روستایی به عنوان قطب تولید و خودکفایی تاکید وبه دهیاران توصیه کرد: با افزایش دانش و آگاهی علمی وعملی خود در مسیر توسعه بیشتر و مدیریت روستائی کارآمد نقش بایسته و شایسته خود را به عنوان مردمی ترین انتخاب در قالب "دهیار"  ایفا نمایند.

وی بر این باور است که یکی از وظایف کارگزاران ایجاد اعتماد اجتماعی در میان مردم است و باید با مجهز شدن به دانش روز در میان مردم نفوذ کرده و این اعتماد اجتماعی را به وجود آورند.

ارشدی هدف صندوق بیمه را جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستاییان به شهرها، ‌تامین امنیت اجتماعی و بالابردن سطح زندگی روستاییان و عشایر دانست و بر حمایت دهیاران از این صندوق تاکید کرد.

بازدید [ 421 ]
برچسب ها