اخبار

تجلیل از اعضای طرح ملی خدمات نوروزی به مناسبت هفته هلال احمر

تجلیل از اعضای طرح ملی خدمات نوروزی به مناسبت هفته هلال احمر با حضور فرماندار شهرستان دهگلان در سالن جلسات فرمانداری
تجلیل از اعضای طرح ملی خدمات نوروزی به مناسبت هفته هلال احمر

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: در جلسه تجلیل از اعضای هلال احمر، فرماندار شهرستان ضمن خیر مقدم و تبریک هفته هلال احمر بیان نمود: بنده به عنوان فرماندار شهرستان خوشحالم  که فرصتی پیش آمد برای اینکه از نزدیک با جوانان شایسته شهرستان دیدار نمایم. مردم‌ ایران در کمک رسانی به هم نوع خود در هر دورانی پیش قدم‌ بوده اند. سازمان جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان عملکرد و کارنامه ی درخشانی در سابقه ی خود دارد و دارای جمعیتی فرهیخته،توانمند، با انگیزه، دوره دیده و آموزش دیده می باشد و به عنوان فرماندار شهرستان از این موضوع خرسند می باشم.

فعالیتها  و خدمات رسانی شما به مسافران و گردشگرانی که وارد شهرستان دهگلان می شدند بودم و با کمترین امکانات بهترین خدمات را برای هموطنان خود ارائه دادید. در مواقع حوادث طبیعی وسوانح جاده ای همیشه شما آماده وپای ثابت کار هستید .

دوره های آموزشی  CPR (احیای قلبی ریوی) برای همه مورد نیاز هست چرا که آسیب های جدی برای مصدومین   از کمک رسانی های غیر اصولی پیش می آید. با کمک شما و آموزش های لازم به افراد عادی و کسب مهارت مانع از این آسیب ها شده و باعث نجات جان افراد می شوید. 
بنده  ان شاءالله پیگیر این خواهم بود که از یک پایگاه ثابت امداد و نجات مجهز برخوردار شوید و ما این اعتبار را از استان واعتبارات شهرستانی تامین خواهیم کرد.
وی در ادامه افزود: دهگلان به یک انبار استراتژیک برای مواقع بحران و  نگهداری اقلام ضروری نیاز دارد. جمعیت هلال احمر شهرستان دهگلان دارای منابع انسانی غنی است و مشارکت و استقبال های مردمی برای داوطلب شدن در این جمعیت در این شهرستان زیاد می باشد.
و در پایان فرماندار شهرستان از تمام زحمات جمعیت سازمان هلال احمر تشکر نمود و عنوان کرد تقدیر و تجلیل از جمعیت هلال احمر،‌ تقدیر از انسانیت است و لوح تقدیری را به تعدادی از اعضای این جمعیت در شهرستان اهداء نمودند.

 

بازدید [ 308 ]
برچسب ها