اخبار

تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان دهگلان به مناسبت 5 آذر با حضور فرماندار

بسیجیان شهرستان دهگلان به‌ مناسبت فرا رسیدن ۵ آذر روز بسیج مستضعفین صبح امروز در سالن ورزشی شهید علیزاده این شهرستان تجمع کردند و بار دیگر با تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل(ره) آمادگی خود را برای اجرای فرامین مقام معظم رهبری و دفاع از ارزشها و نظام اسلامی اعلام کردند.
تجمع بزرگ بسیجیان شهرستان دهگلان به مناسبت 5 آذر با حضور فرماندار

نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این مراسم با تبریک هفته بسیج به تمام بسیجیان حاضر  گفت: بسیج در 5 آذر سال 58 به دستور حضرت امام (ره) تاسیس شد و خدمات خوبی نیز در دوران اولیه انقلاب و دفاع از انقلاب و اسلام و مرحله ورود به جنگ نرم از خود به جای گذاشته است.
وی اظهار داشت : نهادینه شدن فرهنگ بسیج  بسیاری از توطئه های دشمنان را خنثی و آنان را در دستیابی به اهداف شومشان نا امید خواهد کرد و بسیج دنبال محبت و عشق است هدف بسیج همان هدف انبیا است.
فرماندار شهرستان دهگلان با اعلام اینکه بسیج یعنی حضور آگاهانه و هوشیارانه در تمامی صحنه ها افزود:  بسیج یعنی دفاع از ارزش های اسلامی و دینی و حضوری مقتدر در عرصه های فرهنگی ، عمرانی ، اجتماعی ، سازندگی ، علمی در جهت پیشرفت و توسعه ایرانی سربلند در دنیا و مقابله با تهاجمات ضد اسلامی و ارزشی است
نظری خاطرنشان کرد: امروز صحبت از بسیج دیگر صحبت از بسیجی شدن نیست چرا که به ‌فرموده رهبر معظم انقلاب همه ملت ایران بسیجی هستند. همه ی کسانی که این سرزمین و نظام را دوست دارند و قبلشان برای این مملکت می تپد بسیجی اند. بسیجی آن نیست که صرفآ کارت بسیج در جیب داشته باشد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: تجمع بسیجیان شهرستان دهگلان  جهت به نمایش گذاشتن اقتدار و شکوه بسیج در روز 5 آذر است.

بازدید [ 934 ]
برچسب ها