اخبار

جلسه بررسی مسائل و مشکلات مدیریت پسماند شهرک صنعتی دهگلان

برگزاری جلسه بررسی مسائل و مشکلات مدیریت پسماند شهرک صنعتی دهگلان با ریاست فرماندار و با حضور خسروی مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی و اعضای شرکت توسعه و عمران شهرک صنعتی در سالن جلسات فرمانداری
جلسه بررسی مسائل و مشکلات مدیریت پسماند شهرک صنعتی دهگلان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: جلسه مدیریت پسماند های شهرک های صنعتی با ریاست فرماندار و با حضور آقای مهندس خسروی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد. فرماندار در این جلسه اظهار کرد: یکی از مشکلات امروز در حوزه شهرکهای صنعتی، پسماند صنعتی است که با ورود به محیط زیست آلایندگی شدیدی را به وجود می آورد.  و در جهت رفع چالش های زیست محیطی و مشکلات مربوط به آلاینده ها باید عزم جدی داشته باشیم. 

در این جلسه بر اهمیت موضوع پسماندهای صنعتی و لزوم مدیریت صحیح و اصولی آن و مشکلات و تبعات ناشی از عدم توجه به این امر مطالبی ارائه و مدیر شهرک صنعتی و اعضای شرکت خدماتی توسعه و عمران شهرک صنعتی و همکاری با محیط زیست جهت ارائه برنامه عملیاتی مدیریت پسماند تاکید شد.

بعد از پایان جلسه فرماندار به همراه مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان از محل احداث شهرک صنعتی جدید، روند ساماندهی و آسفالت محوطه شهرک صنعتی دهگلان بازدید نمودند.

 

 

بازدید [ 182 ]
برچسب ها