اخبار

جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان با ریاست فرماندار و با حضور نماینده محترم مردم شریف شهرستان های دهگلان و قروه

برگزاری اولین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان با ریاست فرماندار و با حضور نماینده محترم مردم شریف شهرستان های دهگلان و قروه در کانون شهید مطهری
جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان با ریاست فرماندار و با حضور نماینده محترم مردم شریف شهرستان های دهگلان و قروه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: در اولین جلسه شورای اداری شهرستان دهگلان فرماندار ضمن تبریک سال جدید و گرامیداشت روز پاسدار و روز جانباز وخیر مقدم به مدعوین حاضر در جلسه گفت : علما ، روحانیون، نخبگان، مدیران کارآمد و کارشناسان قوی در بدنه  ادارات  سرمایه انسانی و ظرفیت های خوبی هستند که نماینده دولت در شهرستان را دلگرم به انجام وظیفه محوله خواهد کرد.

 

این جلسه با اعیاد شعبانیه و روز پاسدار تقارن داشته و ان شاءالله همه از برکت این ماه بهره مند شویم.

وی ضمن ابراز تاسف وهمدردی با هم میهنانی که در جریان  سیل اخیر دچار حادثه شدند  افزود: همبستگی دولت ،نهادهای انقلابی وملت در کمک به حادثه دیدگان تحسین برانگیز بودفرماندار به اعلام نظر جدید دولت آمریکا درباره سپاه اشاره کرد وگفت ؛ این اعلام نظر در باره سپاه مقتدر ومحبوب از موضع ضعف ترامپ بوده است وخوشبختانه مردم ومسئولین ثابت کردند که فرزندان ملت در سپاه را در این هجمه روانی تنها نخواهند گذاشت.

اگر مجموعه  دولت  را بصورت یک سازمان یکپارچه در نظر بگیریم دستگاههای دولتی و نهادهای انقلابی دربخش های مختلف اگر  همگرا عمل کنند ،  توسعه بیش ازپیش  ایران ، استان کردستان وشهرستان دهگلان را به دنبال خواهد داشت. برابر برنامه ششم توسعه ماموریتهایی جهت تحقق چشم انداز  برای هریک از دستگاهها تعریف شده است.  بنابراین اکثرا ما مجری برنامه ها ی متمرکز هستیم ولی در اجرا وروشها ما شرایط وظرفیت ها واقتضای استانی ، بومی محلی را در نظر خواهیم گرفت. .

 و در ارزیابی عملکرد مدیران در پایان سال این نکات را در نظر خواهیم گرفت؛ همه با هم اعضای یک تیم هستیم به عنوان نماینده دولت در شهرستان و با مکمل نهادهای انقلابی مجموعه نمایندگی نظام را در شهرستان به عهده داریم که مفتخر خدمت گذاری مردم هستیم.

 

اولین مورد که اینجانب در ارزیابی عملکرد مدیران محترم در سال ۹۸در نظر خواهم داشت توجه و اهتمام به تحقق شعار سال است‌. به کمک شما ان شاءالله در شهرستان دهگلان کمک خواهیم کرد و در حد بضاعت و وسع همه، این شعار تحقق پیدا کند.

مورد دوم رسیدگی به مشکلات مردم به عنوان ولی نعمت و تکریم ارباب رجوع و حفظ حقوق شهروندی می باشد.

جهادی عمل کردن و پای کار بودن مدیران اهمیت زیادی داردبرادران و خواهران ارجمند باید بیشتر و بیشتر تلاش کرده و از خودمان مایه بگذاریم. مردمی که بیرون از این سالن هستند قطعا غیر از خدا به همت ما دل بسته اند.

ان شاءالله مشی اعتدال را در پیش گرفته ضمن احترام به جناحهای سیاسی و حزبها که برای توسعه هر کشوری لازم است اما سیاسی کاری و جناح بازی در کار نخواهیم‌ داشت و به شدت از حاشیه ها پرهیز خواهیم کرد تا از اصول و اهداف خود دور نشویم.

با توجه به اینکه در دوران دولت دوازدهم دولت تدبیر وامید کار میکنیم رویکرد این دولت را در پی خواهیم گرفت و از شما می خواهیم اقدامات و کارهای که برای مردم انجام داده اید و انجام خواهید داد را با پیوست رسانه ای هوشمند به اطلاع خود مردم برسانید.

وی در ادامه افزود: برادران و خواهران گرامی زمان کم و منابع محدود، اگر اولویت را تشخیص ندهیم قطعا زمان را از دست خواهیم داد. ما موظف هستیم برای  پدافند غیرعامل و مدیریت بحران در چهار مرحله  بحران؛  مرحله پیشگیری، آمادگی، مقابله در حین بحران و بازسازی  حیطه کاری خود برنامه داشته باشیم. ضمن اینکه هموطنان خود را یاری خواهیم کرد همچنان که یاری دادیم خودمان نیز آمادگی بیشتری پیدا کرده و آماده خواهیم بود برای اینکه مردم‌ و شهروندان کمتر آسیب ببینند.

 

وی در پایان افزود: تشکر میکنم از اعتماد استاندار محترم و سپاسگزارم از استقبال نماینده محترم که افتخار خدمت به مردم در کنار شما را پیدا کرده ام و از هیچ کوششی برای شهرستان دریغ نخواهم کرد و از ارتباطاتی که به لطف خدا در استان و در تهران برای اینجانب فراهم شده و با مشاوره و راه کار و ایده شما و همچنین حمایت نماینده محترم جناب آقای مرادی به نفع گره گشای از مشکلات شهرستان دهگلان کمک خواهم گرفت و یک لحظه از آنچه که  بضاعت دارم در همراهی و مساعدت شما برای خدمت به مردم دریغ نخواهم کرد.

مدیران محترم جهت حضور در روستاها با بخشداران محترم هماهنگی نمایند تا دهیاران گرامی آنهارا در انجام ماموریت ها همراهی نمایند.

از اعضای محترم شورای تامین ، معاونین  محترم ،  بخشداران گرامی ، اعضای محترم ستاد تسهیلات سفر ،  دهیاران عزیز و شورای گرامی به جهت مدیریت مطلوب مراسم چهارشنبه سوری ونوروز تشکر می کنم و همچنین از اعضای محترم ستاد مدیریت بحران شهرستان به خاطر حضور مسئولانه ودلسوزانه در پیشگیری از سیل در شهرستان تشکر وقدر دانی می کنم.

 

بازدید [ 405 ]
برچسب ها