اخبار

با حضور فرماندار دهگلان

جلسه همانگی و برنامه ریزی برگزاری هفته امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان برگزار شد

در این جلسه ابتدا ماموستا محمدی امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر دهگلان با اشاره به جنایات و نسل کشی مسلمانان در میانمار گفت: متاسفانه دشمنان دین اسلام با قتل و کشتار مسلمانان بی دفاع میانمار جنایتی دیگر در تاریخ خلق کردند.
جلسه همانگی و برنامه ریزی  برگزاری هفته امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان برگزار شد

در این جلسه ابتدا ماموستا محمدی امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر دهگلان با اشاره به جنایات و نسل کشی مسلمانان در میانمار گفت: متاسفانه دشمنان دین اسلام با قتل و کشتار مسلمانان بی دفاع میانمار جنایتی دیگر در تاریخ خلق کردند.

وی افزود: امروزه مسلمانان میانمار در رنج و عذابند که متاسفانه جهان اسلام در سکوت کامل بسر میبرند و از مردم بی دفاع آن کشور حمایت نمی کنند.

ماموستا محمدی با اشاره به ایجاد امنیت و ترویج اقتصاد مقاومتی برای فراهم نمود امنیت بیشتر گفت:ما باید تلاش کنیم که خرید کالای ایرانی در جامعه ترویج شود زیرا خرید کالای داخلی باعث ایجاد اشتغال و تقویت اقتصاد کشور می شود و تقویت اقتصاد در تقویت امنیت بسیار موثر است.

در ادامه سرهنگ حیدری فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان دهگلان ضمن تسلیت ایام اربعین سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهدا و تقارن این هفته با هفته دفاع مقدس اظهار داشت: امام حسین (ع) و همه شهدا از صدر اسلام تاکنون بخاطر حفظ و احیای دین اسلام از جان و هستی خود گذشتند تا حافظ و پاسدار دین مقدس الهی باشند.

وی با اشاره به نامگذاری هفته اول محرم بنام هفته امربه معروف و نهی از منکر گفت: این دو فریضه مانند نماز و روزه واجب است و ما باید در احیای بیشتر آن تلاش کنیم و باعث نمود بیشتر فریضتین در جامعه باشیم.

حیدری بر لزوم احیاء فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر بعنوان ضامن پاسداری از مبانی محکم اسلامی تاکید کرد و افزود: توسعه فرهنگی و اخلاقی جامعه در گرو عمل به فریضه های دینی خصوصا امر به معروف و نهی از منکر است.

دبیر ستاد امر به معرف ونهی از منکر شهرستان دهگلان در ادامه گفت: امر به معروف و نهی ازمنکر دو فریضه واجب الهی هستند که باید بیشتر مورد توجه قرار گرفته و به آن اهمیت داده شود و از معاونتها خواست هرچه سریعتر نسبت به انجام برنامه های این دبیر خانه اهتمام ورزند.

نظری فرماندار و قائم مقام ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر دهگلان با اشاره به مصرف کالای داخلی گفت: ترویج مصرف کالای داخلی در جامعه از معروفات است.

وی افزود: یکی از علل عمده قاچاقا کالا تقاضای مردم برای کالای خارجی است که در این راستا ائمه جمعه و جماعات باید با اطلاع رسانی مردم را نسبت به این معظل توجیه کنند فرماندار دهگلان گفت: ترویج و گرایش مردم به کالای خارجی باعث بوجود آمدن مشکلات اقتصادی، بیکاری جوانان و عدم ایجاد اشتغال می شود.

بازدید [ 153 ]
برچسب ها