اخبار

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان دهگلان

برگزاری جلسه هماهنگی و برنامه ریزی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان دهگلان در سالن جلسات فرمانداری
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی شهرستان دهگلان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری: در این جلسه فرماندار ضمن خیر مقدم و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همکاران بیان نمود: همه ما به عنوان کارمندان وزارت کشور و متناسب با هر دوره از انتخابات وظیفه داریم مجری دستورالعمل برگزاری انتخابات باشیم. برگزاری انتخابات با نظم و امنیت وامانت داری ،  صیانت از آزادی های مشروع و حقوق شهروندی ، مدیریت بحران جزء وظایف بخشی و اصلی  ما می باشد.

وی افزود: وظایف فرابخشی فراهم کردن بستر کار برای ادارات، نهادهای انقلابی و مردم و نظارت بر اجرای این کارها می باشد. انتخابات به عنوان یک شاخص بزرگ در جامعه یا حکومت مردم سالار دینی بیانگر حق مردم در تعیین  سرنوشت خود است. در خاورمیانه دموکراتیک ترین کشور در برگزاری انتخابات با افتخار، کشور ایران می باشد. اجرای قانون در قبل و حین انتخابات اولویت ما خواهد بود.
وی در ادامه افزود: شهرستان دهگلان در برگزاری دوره های انتخاباتی دارای کارنامه ی درخشانی بوده و این منجر به اعتماد مردم نسبت به صندوق انتخابات شده است و این نتیجه زحمات بی وقفه شما عزیزان است. برابر قانون، شرع و اعتقاداتی که در ایران وجود دارد رای مردم حق الناس است و شما عزیزان با زحمات خود از حق شهروندی شهروندان در انتخاب صیانت می کنید.

 

بازدید [ 391 ]
برچسب ها