اخبار

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی شهرستان دهگلان با حضور فرماندار

نظری فرماندار شهرستان دهگلان با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموزی یکی از کارهای ارزشمند، اثرگذار و فرهنگی بوده که در مدارس شهرستان نهادینه شده است.
جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی  شهرستان دهگلان با حضور فرماندار
نظری فرماندار شهرستان دهگلان در این جلسه  با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدای دانش‌آموزی یکی از کارهای ارزشمند، اثرگذار و فرهنگی بوده که در مدارس شهرستان نهادینه شده است.
 وی با اشاره به جایگاه و نقش شهدا در پیشرفت و تعالی نظام اسلامی اظهار کرد: اقتداری که امروز نظام اسلامی ما توانسته در دنیا به آن دست یابد، به برکت خون شهدا و در سایه رهنمودهای امام راحل و رهبر معظم انقلاب حاصل شده است.
نظری همچنین گفت : با توجه به شرايط منطقه كشور ايران از امنيت و آرامش مطلوبي برخوردار است كه بايد قدر اين نعمت را دانست.
فرماندار شهرستان دهگلان اضافه کرد: در زمان جنگ تحمیلی و 8 سال دفاع مقدس دانش آموزان مؤمن ، متدین و با اخلاصی  با اصرار و پافشاری خود  به جبهه های جنگ رفته و شهید شدند.
نظری با اشاره به راه اندازی جنگ نرم از طرف دشمنان گفت: اولین هدف دشمن در راه اندازی جنگ نرم پس از جنگ تحمیلی تضعیف فرهنگ معنوی مردم به خصوص جوانان بوده ، بطوری که سعی داشته تا رفتارهای فردی و اجتماعی را تغییر دهد.
وی به تلاشهای دشمن برای انحراف نسل جوان اشاره کرد و گفت: دشمن امروز برای انحراف نسل جوان و انقلابی ما دست به تهاجم فرهنگی زده است که برگزاری این یادواره ها می تواند مانع از به ثمر رسیدن اهداف آنان باشد.

بازدید [ 740 ]
برچسب ها